Reklama

Plustelka Viac s lepším pokrytím v Bratislave

Diváci v Bratislave môžu od dnes zaznamenať zlepšenie príjmu programov z balíka Plustelka Viac. Operátor AVIS spustil, podľa informácií nášho portálu SatelitnáTV.sk, v hlavnom meste už svoj druhý miestny vysielač, ktorý šíri programy z doplnkového balíka Plustelky na 32. kanáli (562 MHz).
Pokračovanie nižšie:


Podľa platného povolenia je nový vysielač umiestnený na stožiari Orangeu pri Volkswagene. Vysiela vo vertikálnej polarizácii s maximálnym povoleným výkonom 0,5 kW ERP. V prevádzke zostáva navyše aj naďalej vysielač, ktorý je na ulici Vlčie hrdlo. Ten šíri signál tiež na 32. kanáli (562 MHz) a jeho výkon môže byť maximálne 1 kW ERP.

Ide už o v poradí desiaty aktívny DVB-T2 vysielač, ktorý šíri programy z balíka Plustelka Viac. Postupne majú pribúdať ďalšie. O každom z nich vám samozrejme budeme už tradične prinášať kompletné informácie aj s podrobnosťami. Kompletný zoznam vysielačov aj s ponukou multiplexu nájdete v sekcii Vysielače. U programov nechýba ani obrazové rozlíšenie, ako aj ďalšie technické parametre.

Plustelka Viac je špeciálny doplnkový balíček terestriálnej platformy Plustelka, ktorý si môžu zákazníci dokúpiť k súčasnému balíku Plustelka Štandard za 2,99 € mesačne. Spolu teda zaplatia za oba balíky 8,98 € mesačne, respektíve 7,98 € v prípade viazanosti či platby na 12 mesiacov. Podmienkou je samozrejme, aby mali možnosť prijímať ako štvrtý celoplošný multiplex, tak aj jeden z miestnych multiplexov, ktorý šíri špeciálny balíček programov Plustelka Viac.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Do samotného mesta dajte vysielač konečne. napr. výškovky Technopol , Polus či VUB na Nivách.

  2. Pre pokrytie celej Bratislavy a širšieho okolia (hlavne Podunajská nížina) by bolo ideálne stanovište: Koliba – Jeséniova ul. 17 – Budova SHMÚ (314 + 45 m) odkiaľ v minulosti vysielal na K39 analógový vysielač TA3.

  3. Tak vysoko by to nedovolili Maďari pre k.32 , ktorý používajú. Čiže je lepšie urobiť sieť s 500W vysielačmi po meste.

  4. tak sa aj ja pridám: Technopol smer severovýchod s opakovačom v Horskom Parku smer severozápad

Komentáre už nie sú povolené.