Reklama

Plustelka Viac je dostupná už aj v Trnave a okolí

Programy z doplnkového balíčka Plustelka Viac začal dnes šíriť nový miestny DVB-T2 vysielač v Trnave. Ide už o v poradí ôsmy aktívny vysielač s ponukou Plustelka Viac, ktorý spustil operátor AVIS pre Towercom. Diváci si môžu programy naladiť na 49. kanáli (698 MHz), na ktorom boli doteraz šírené lokálne programy MTT a TV Vega, ako aj české Šlágr TV a TV Noe.
Pokračovanie nižšie:


AVIS preklopil vysielač zo štandardu DVB-T na DVB-T2 a zmenil moduláciu na 256 QAM. Vysielač je umiestnený na komíne teplárne TAZ. Vysielať môže s maximálnym povoleným výkonom 2 kW, vo vertikálnej polarizácii.

Plustelka Viac je špeciálny doplnkový balíček terestriálnej platformy Plustelka, ktorý si môžu zákazníci dokúpiť k súčasnému balíku Plustelka Štandard za 2,99 € mesačne. Spolu teda zaplatia za oba balíky 8,98 € mesačne, respektíve 7,98 € v prípade viazanosti či platby na 12 mesiacov. Podmienkou je samozrejme, aby mali možnosť prijímať ako štvrtý celoplošný multiplex, tak aj jeden z miestnych multiplexov, ktorý šíri špeciálny balíček programov Plustelka Viac.

Kompletnú ponuku balíka Plustelka Viac aj spolu so zoznamom vysielačov môžete nájsť v sekcii Vysielače.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. DS nie, v TN sa čaká na povoleie od úradu podobne ako v NZ

 1. Sorry, že to dávam do tohto článku, niekde som čítal, že vraj Slovenská Prima by mala vysielať akvizície (Filmy a seriály), pre Slovensko, Na Prima Plus HD a Možno Prima spustí nový kanál pre SR, či to bude Prima Zoom alebo Prima COOL, tak sa to rozhodne až o necelý mesiac:
  P.S: majú v tom riadny bordel, najprv si mysleli že Slováci vyhľadávajú Česku pôvodnú tvorbu ale vidno že sa,vedenie Primy mýlilo, P.S 2: je to riadny cirkus

  1. Zetor vedel by si prosím dať nejaký link na ten článok o rozširovaný Primy+ ? vďaka za skorú odpoveď.

 2. Skratek skoordinuj vysielače pre DVB-T, DVB-T2 a DAB+ v lokalitách Trenčín – kóta Inovec a Lučenec – Detvianska Huta – kóta Surovina alebo Táňovo. Z týchto dvoch kót by sa pokrylo signálom obrovské územie.

 3. V Lučenci sa bude regio mux sťahovať na Hornú Slatinku, takže zatiaľ tam nie je iný predpoklad aj keby sa niekto rozhodol pre plustelku. O DAB+ nie je veľký záujem zo strany rádií, takže predpokladám že to zatiaľ zostane ustálené.. uvidíme..

 4. Ahojte, tu dávam názov toho článku o Prima+ Filmy a seriály pre slovenskú Primu sú opäť v hre, hovorí jej šéf (Zdroj Žive.sk sekcia TV & operátori)

 5. Zrušením lokálnych programov MTT a TV Vega v Trnave na 49. kanáli, nemám ako naladiť tieto programy. O naladení TV VEGA v Trnave po 1.8.2018 na 22. kanáli, bola informácia 31.7.2018 v titulku na spodnom okraji obrazovky. Z ktorého vysielača, umiestneného v ktorej lokalite, informácia chýba. Bývam v Trnave na sídlisku Zátvor medzi vysokými 8 poschodovými budovami, tam na 22. kanáli je rušiaci signál z maďarských vysielačov Györ a Kabhegy. Prosím o oznam, z ktorého vysielača, nachádzajúceho sa na ktorom mieste, je dostupný príjem lokálnych programov MTT a TV Vega. (Pomoc starším občanom.)

  1. Vysielač je tak slabý, že ho 80 percent TT občanov priamo v Trnave nezachyti. Je to choré aj cely AVIS. Aby MTT vysielala pre Trnavu z Hlohovca? Dobre niekomu hrabe. Centrum, Prednádražie, rodinne domy sú úplne mimo v týchto lokalitách.

 6. Nechápem načo dávajú termíny, keď nič nebolo dodržané:

  Stropkov a Trnava mali byť spustené už 1.8.

  Rožňava a Nové Zámky mali byť spustené 1.8. a nie sú

  https://www.satelitnatv.sk/2018/07/plustelka-rozsiri-pokrytie-pozrite-si-zoznam-pripravovanych-lokalit/

  https://www.satelitnatv.sk/2018/07/plustelka-rozsiri-pokrytie-pozrite-si-zoznam-pripravovanych-lokalit/

 7. N.Z.dostali povolenie a ? už vysielajú.. vysielač Avisu bol pripravený včas a od dnes šľapu na plný povolený výkon a super.

 8. Dakujeme za vypnutie volných programov na vysielači Avisu. Pre väčšinu ludí je to prakticky “ Plustelka mínus“

Komentáre už nie sú povolené.