Reklama

Orange ponúkne v satelitnej službe základný balík už od 6 € mesačne

Už od zajtra spúšťa slovenský operátor Orange svoju vlastnú televíziu cez satelit, ako aj samostatnú televíziu cez internet. Programy od operátora, vrátane exkluzívnych športových kanálov Orange Sport, tak budú môcť zákazníci sledovať prakticky kdekoľvek na Slovensku a na akomkoľvek zariadení. Ceny balíkov začínajú už od 6 € mesačne.

Orange TV cez satelit môže zákazník využiť so svojimi existujúcimi zariadeniami, s novými zariadeniami a infraštruktúrou, alebo využiť zmiešané varianty.
Pokračovanie nižšie:


Spustením vlastnej satelitnej služby Orange TV výrazne vzrastie dostupnosť našich televíznych služieb pre obyvateľov. Prémiový obsah, ktorý naša televízia ponúka, tak bude dostupný prakticky pre všetkých obyvateľov Slovenska,“ uviedol Pavol Lančarič, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Orange Slovensko.

Zákazníci majú pri inštalácii satelitnej televízie od Orangeu viacero možností. Využiť pri tom môžu nielen nové zariadenia a novú infraštruktúru od Orangeu (set-top box/CA-modul, parabola, satelitný konvertor), ale aj svoje existujúce zariadenia a infraštruktúru. K dispozícii je aj kombinovaná možnosť – zákazník môže využiť kombináciu nových zariadení od Orangeu a svojej existujúcej infraštruktúry alebo použiť vlastné zariadenia a nechať si zriadiť novú infraštruktúru. Operátor bude využívať pre šírenie programov družicu Eutelsat 16A, ktorá je umiestnená na pozícii 16°E. Všetky programy budú kódované systémom Irdeto.

Inštaláciu Orange TV cez satelit zabezpečí inštalačný technik (s viazanosťou pri najnižšom variante Home Basic TV je poplatok 19,90 €, pri ostatných variantoch služby sa inštalačný poplatok neúčtuje). Dostupná je prípadne aj samoinštalácia.

Spustením pevného 4G internetu sme priniesli kvalitné pripojenie pre domácnosti prakticky na celé Slovensko. Štartom vlastnej satelitnej služby teraz prakticky každému sprístupňujeme naše televízne služby. V duchu konvergencie, teda spájania služieb do výhodných balíkov, tak teraz zákazníci budú môcť čerpať z výhod, ktoré im tieto spojenia prinášajú a získať pre svoju domácnosť kvalitný internet aj televíziu plnú prémiového obsahu za veľmi výhodných podmienok,“ dodáva Karol Flak, manažér pre Orange TV.

K dispozícii sú 3 balíky Orange TV cez satelit. Základný balík Home Basic TV ponúkne operátor už za 6 € mesačne. V ponuke bude Viac ako 16 televíznych staníc. Stredný balík Home Optimal TV bude obsahovať viac ako 30 staníc a zákazník zaň zaplatí 10 € mesačne. Najvyšší variant Home Premium TV so 45 TV kanálmi bude stáť 15 € mesačne. Všetky ceny sú uvedené pri 24-mesačnej viazanosti.

Orange TV cez internet ako samostatná služba
Pre tých, ktorí nemajú zavedenú optiku alebo nemôžu využiť satelitný príjem signálu, zároveň Orange spustí novú službu Orange TV cez internet. Zákazník ju môže využívať prostredníctvom set-top boxu (Arris VIP 4302) a sledovať ju na svojom televíznom prijímači. Ale vysielanie môže sledovať aj cez aplikáciu v tablete a smartfóne, alebo prostredníctvom internetového prehliadača (Chrome) vo svojom notebooku či počítači.

Služba Orange TV cez internet ponúka dve úrovne, a to Basic a Optimal. Za najnižší balík zaplatia zákazníci 6 € mesačne, za vyšší 10 € mesačne. Aj v tomto prípade platia všetky ceny pri 24-mesačnej viazanosti.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Ďalšie podrobnosti chce Orange zverejniť až na tlačovej konferencii vo štvrtok.

  2. Ak by ostatní operátori dali aj nasledujúce stanice v HD kvalite, tak potom Orange TV na satelitu prehrá! Ide o programy HBO2, HBO3, Cinemax, Cinemax2 a Film+.

 1. Nenazranci stale je im.malo hlavne ze za clip chcu peniaze a vo svete je vsade zdarmo prasata takato firma by mala bit hned vykazana !!!

  1. Vykázať ju môžeme tak, že nebudeme takéto služby platiť, lenže oviec je u nás viac ako dosť a pomaranč ozaj nevie, čo s peniazmi.

  2. Za clip sa už dávno neplatí v tom nenažranom Orange.

 2. Pre redakciu prosím zistiť ako pokracujue jednanie medzi tawrkom a ministerstvom dopraví ohládom dostanú peniaze alebo frekvencie + do 30 .6 .2018 mali zverejniť časovi harmonogram prechodu z dvbt do dvbt 2 nariadenie eú . a prosím prečítajte si článok na digizone CZ čo čaká české radiokomunikace pretože asi sa predajú ak áno najprv predá tawrcom ten istí majiteľ a potom CRA dik

 3. na webe orange.sk su uz detaily. pre zakaznikov orange so skylinkom dobry dovod zamysliet sa nad novym SAT operatorom

  1. No ani veľmi nie. Čisté sklamanie, tá ponuka od Pomaranča. Nehorázne ceny v pomere k ponuke.

 4. Mňa sklamali ako mobil operátor. Veľa platiť… za nič. Pozrel som tú Orange TV .
  Je tam zasa len nejaký „sprievodca“, s ktorým som to prešiel a stále neviem, aký je základný balík, môžete si len pridávať balíčky…celé je to nejasné 🙁
  28,90Eur za samoinštalaciu…povedzme, že ok… ale 6Eur za neviem čo + balíčky, ktoré si pridáte.
  Alebo 6Eur za nič a pridávate si balíčky…mrknite 😉
  Nejasné… Do tohto nejdem ani omylom

Komentáre už nie sú povolené.