Reklama

LaLiga aj ďalšie tri sezóny na DIGI Sport

Až do roku 2021 budú môcť diváci na športových kanáloch DIGI Sport sledovať legendárne súboje Barcelony s Realom Madrid a byť svedkami ďalších bitiek o majstrovskú trofej medzi touto dvojicou.

Môžeme s radosťou oznámiť, že sa nám podarilo predĺžiť práva na španielsku LaLigu a naši zákazníci sa môžu tešiť na El Clásicá a atraktívne zápasy najvyššej španielskej súťaže aj v ďalších troch sezónach,“ prezradil potešujúcu správu pre všetkých priaznivcov LaLigy výkonný riaditeľ DIGI CZ Vladimír Rusnák.
Pokračovanie nižšie:


DIGI Sporty tak prinesú vo vysielaní až päť špičkových futbalových súťaží. V novej sezóne môžu diváci vo vysielaní slovenských športových kanálov sledovať tie najväčšie futbalové hviezdy sveta doslova každý týždeň. Spolu s LaLigou nebudú totiž vo vysielaní chýbať ani zápasy nemeckej Bundesligy, v ktorej má Slovenská i Česká republika bohaté hráčske zastúpenie. „Už v uplynulom ročníku sme na obrazovkách DIGI Sport ponúkli prenosy z nemeckej Bundesligy a pokračovať v nich budeme aj v nasledujúcich troch sezónach,“ upresnil generálny riaditeľ DIGI Slovakia Marcel Šatanek.

Úplnou novinkou vo vysielaní DIGI Sport a ďalším zástupcom ostrovného je najstaršia pohárová súťaž sveta FA Cup. „Získali sme exkluzívne práva na najkvalitnejší anglický pohár spolu so zápasom medzi víťazom Premier League a FA Cupu s názvom Community Shield, ktorým odštartuje futbalovú sezónu na ostrovoch,“ prezradil Rusnák.

Premier League, Championship, škótska Premiership a FA Cup – ponuka ostrovného futbalu na DIGI bude mimoriadne bohatá. „FA Cup, najstaršia pohárová súťaž na svete, je tou tradičnou čerešničkou na torte, ktorá skompletizuje fantastickú ostrovnú futbalovú ponuku u nás,“ dodal Šatanek.

V neposlednom rade prichádza aj jeden veľký návrat na obrazovky DIGI Sport. Ten hlási talianska Serie A, v ktorej to zrejme bude opäť o tom, kto dokáže zastaviť Juventus už aj s Cristianom Ronaldom na ceste za ďalším scudettom. Budú sa konečne tešiť hráči Neapola, milánskeho Interu a AC, rímskeho AS a Lazia, alebo budú znova oslavovať priaznivci starej dámy?
„Osobne sa veľmi teším práve na návrat Serie A, v ktorej máme tie najväčšie hviezdy ako Marek Hamšík, Milan Škriniar, Patrik Schick a navyše pribúdajú aj nové tváre,“ priznal Šatanek.

Nová sezóna na DIGI Sport bude poriadne nabitá. Popri vysielaní tradičného svetového tenisu, motorizmu, bojových umení či najkvalitnejších atletických zápolení sa diváci môžu tešiť aj na ďalšie novinky ako zápasy 2. nemeckej Bundesligy a súboj o nemecký Superpohár. Z bohatej ponuky súťaží vo vysielaní si možno vybrať:

FUTBAL
LaLiga
Serie A
Bundesliga
2. Bundesliga
DFL Supercup
Premier League
Championship
FA Cup
FA Community Shield
Škótska Premiership

TENIS
Turnaje ATP a WTA
Davis Cup
Fed Cup
Turnaj majstrov ATP
Turnaj majsteriek WTA

INÉ
FIM Speedway Grand Prix
International GT Open
Formula Open Championship
Kickbox Enfusion Live a Enfusion Talents
Atletická Diamantová liga

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

Komentáre už nie sú povolené.