Reklama

Do mobilnej služby DIGI GO pribudne zaujímavý športový obsah

DIGI TV chce už začiatkom septembra obohatiť svoju mobilnú službu o ďalší športový obsah. Ku doterajším športovým kanálom DIGI Sport, Nova Sport, Sport TV či Golf Channel pribudnú ďalšie. Konkrétne pôjde o nové občasné kanály, na ktorých sa budú vysielať zápasy z talianskej Serie A, nemeckej Bundesligy alebo vybrané tenisové zápasy ATP/WTA.

DIGI GO je mobilná televízia, ktorá umožňuje sledovať slovenským predplatiteľom programy prostredníctvom mobilných telefónov a tabletov, pracujúcich pod operačným systémom Android a iOS, v rámci celej EÚ. Stačí pritom len internetové pripojenie s minimálnou rýchlosťou 1 Mbit/s. Kvalita streamu sa prispôsobuje podľa internetového pripojenia, prípadne si ju môže užívateľ nastaviť manuálne. Aktuálne je súčasťou služby opäť iba desať kanálov, všetky DIGI Sporty a ešte aj Sport 1, Sport 2, Nova Sport 1, Nova Sport 2 a Golf Channel. V ponuke boli aj stanice Jednotka a Dvojka, tie však v posledných dňoch operátor z ponuky vyradil.

Cenna služby závisí od dĺžky predplatného, minimálne si však službu môžu záujemcovia predplatiť na 3 mesiace, kedy zaplatia 10 € (3,33 € mesačne), za 6 mesiacov 18 € (3 € mesačne) a za 12 mesiacov 30 € (2,50 € mesačne).

Ďalšie zaujímavé správy:

Komentáre

  1. Hlavne by to chcelo pridat par pixelov do rozlisenia, po vzore novej sluzby od ich pomarancovej konkurencie.

  2. absolútny súhlas,rozlíšenie je úbohé,najmä ak hovoríme o platenej službe,takéto streamy si nájdem desiatky zadarmo na nete

Článok už nie je možné komentovať.