Reklama

Do mobilnej služby DIGI GO pribudne zaujímavý športový obsah

DIGI TV chce už začiatkom septembra obohatiť svoju mobilnú službu o ďalší športový obsah. Ku doterajším športovým kanálom DIGI Sport, Nova Sport, Sport TV či Golf Channel pribudnú ďalšie. Konkrétne pôjde o nové občasné kanály, na ktorých sa budú vysielať zápasy z talianskej Serie A, nemeckej Bundesligy alebo vybrané tenisové zápasy ATP/WTA.
Pokračovanie nižšie:


DIGI GO je mobilná televízia, ktorá umožňuje sledovať slovenským predplatiteľom programy prostredníctvom mobilných telefónov a tabletov, pracujúcich pod operačným systémom Android a iOS, v rámci celej EÚ. Stačí pritom len internetové pripojenie s minimálnou rýchlosťou 1 Mbit/s. Kvalita streamu sa prispôsobuje podľa internetového pripojenia, prípadne si ju môže užívateľ nastaviť manuálne. Aktuálne je súčasťou služby opäť iba desať kanálov, všetky DIGI Sporty a ešte aj Sport 1, Sport 2, Nova Sport 1, Nova Sport 2 a Golf Channel. V ponuke boli aj stanice Jednotka a Dvojka, tie však v posledných dňoch operátor z ponuky vyradil.

Cenna služby závisí od dĺžky predplatného, minimálne si však službu môžu záujemcovia predplatiť na 3 mesiace, kedy zaplatia 10 € (3,33 € mesačne), za 6 mesiacov 18 € (3 € mesačne) a za 12 mesiacov 30 € (2,50 € mesačne).

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Hlavne by to chcelo pridat par pixelov do rozlisenia, po vzore novej sluzby od ich pomarancovej konkurencie.

    1. Presne tak, na 10 palcovom tablete je to takmer nepozerateľné.

  2. absolútny súhlas,rozlíšenie je úbohé,najmä ak hovoríme o platenej službe,takéto streamy si nájdem desiatky zadarmo na nete

Komentáre už nie sú povolené.