Reklama

Skylink: Program pre rybárov a poľovníkov v júli pre všetkých

Všetci predplatitelia satelitného operátora Skylink budú môcť počas celého júla sledovať program pre rybárov a poľovníkov Fishing & Hunting. Operátor zaradil dnes stanicu v štandardnom rozlíšení (SD/MPEG-4) na špeciálnu pozíciu Skylink Ochutnávka, kde nahradila filmový kanál AMC HD.
Pokračovanie nižšie:


Fishing & Hunting je špeciálny kanál zameraný na rybolov a lov. Kompletný program stanice nájdete v sekcii TV Program.

Štandardne môžu prijímať Fishing & Hunting predplatitelia balíčkov Smart, Multi, Kombi, Flexi 10 a Komplet. Počas mesačnej ochutnávky bude ale k dispozícii všetkým zákazníkom Skylinku. Pre jeho sledovanie bude teda stačiť dočasne iba aktívna dekódovacia karta s aktivovaným balíčkom Digital.

Majitelia Skylink ready prijímačov, so zapnutou funkciou FastScan, nájdu program Skylink Ochutnávka na predvoľbe číslo 7. Užívatelia ostatných prijímačov si môžu program naladiť z frekvencie 12 344 MHz. Vysielanie je k dispozícii ako v českom, tak aj anglickom jazyku.

Technické parametre pre príjem Skylink Ochutnávka :
Družica: Astra 3B (23.5°E)
Frekvencia: 12344 MHz
Polarizácia: H
FEC: 2/3
SR: 29900
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Názov: Skylink Ochutnavka
Provider: Skylink
Video formát: MPEG4
Kódovanie: 0D96 (Cryptoworks),0624 (Irdeto),0500 (Viaccess)

PIDy:
Video PID: 2110
Audio PID: 2120
Audio stopy: 2120 cze (Mpeg),2121 eng (Mpeg)
PCR PID: 2110
PMT PID: 2100
TSID: 3233
ONID: 0003
SID: 8011
TXT: N/A
HbbTV: N/A
DVB a TXT titulky: N/A

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Tí šmejdi zo skylinku nám nedávno vypli regionálne stanice (vraj autorské práva) na najnovšom type karty Viaccess, pritom sa na nej nedá zaplatiť servisný poplatok na aut. práva (máme balík kombi). Pritom donedávna tam šli SK/CZ stanice (do minulého týždňa). na starších typoch kariet to ale ide. Normálne rozmýšľam že ich zažalujem za neoprávnený zásah do mlôjho majektu, pretože to je rovnaké ako keď Apple na diaľku cez aktualizáciu znížil kapaicitu batérií, dostali niekoľko miliónovú pokutu, toto je presne ten istý prípad. Čo si to vôbec operátori dovolujú vypínať na diaľku nejaké programy???? Raz to máš zaplatené, nemajú mať žiadne právo ti do balíka vstupovať! Na Usácku by sa nedoplatili, právnici by ich zdrali z kože!

  1. Registráciou karty a zaplatením poplatku si súhlasil s VOP. Aj si ich čítal ? Aj na tom USácku by Ťa poslali šupom domov.

  2. Tak tak- Nepomôže si. S používaním služby okrem iného súhlasil aj s týmto:

   1.3. Poskytovateľ poskytuje službu Skylink za podmienok dohodnutých v  zmluvách uzatvorených medzi Poskytovateľom a jednotlivými vysielateľmi programových služieb alebo tretími osobami majúcimi právo disponovať s programovými službami ich vysielateľov, medzi ktoré patrí mimo iného aj podmienka územného obmedzenia poskytovania služby Skylink vo vzťahu k jednotlivým obsahovým službám. Užívateľ je preto povinný rešpektovať a  berie na vedomie, že niektoré obsahové služby môžu byť dostupné výhradne pre používanie karty v konkrétnom štáte alebo mieste.

 2. Najlepšie podať hromadnú žalobu,a nájsť si právnika.

  1. Lacnejšie je zmena operátora, alebo kašlať na TV a používať netové služby.

 3. Tento rozmazaný program sa nechytá na Outdoor Channel HD, ktorý mám pocit, že Skylink z neznámeho dôvodu vyradil z ponuky..

Komentáre už nie sú povolené.