Reklama

Orange Sport získal licenciu. Prevádzkovateľom bude česká O2 TV

Športovému kanálu Orange Sport už nič nebráni, aby spustil vysielanie. Program získal potrebnú vysielacie licenciu, no nie na Slovensku, ale v susednej Českej republike. Prevádzkovateľom bude česká O2 TV. Podľa udelenej licencie, ktorá platí 12 rokov, má nový športový program vysielať 24. hodín denne a to hlavne v českom jazyku. Dostupný môže byť nielen na Slovensku ale aj v susednej ČR.
Pokračovanie nižšie:


Okrem programu Orange Sport získala česká O2 TV licenciu aj na ďalšie tri športové programy Orange Sport 2, Orange Sport 3 a Orange Sport 4. Tie by mali byť k dispozícii zatiaľ iba ako občasné kanály s prenosmi Ligy majstrov.

Orange Sport má odštartovať oficiálne v auguste spoločne s novou satelitnou platformou, ktorá už v tejto chvíli testuje na družici Eutelsat 16A (16°E). Nový športový program prinesie slovenským divákom futbalovú Ligu majstrov, zápasy českých futbalových a hokejových líg, európsky basketbal či zápasy MMA. Prenosy bude zabezpečovať česká O2. Kanál budú môcť prijímať exkluzívne iba zákazníci Orangeu.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Orange má práva aj na iné projekty okrem tých čo už oznamili

Komentáre už nie sú povolené.