Reklama

Liga národov a portugalská Liga NOS na Sport 1 a Sport 2

Športové kanály Sport 1 a Sport 2 ponúknu divákom na Slovensku a v Českej republike 70 priamych prenosov z novej reprezentačnej súťaže Ligy národov, ktorá štartuje v septembri. Okrem toho sa môžu tešiť aj na portugalskú Ligu NOS, v ktorej pravidelne žiaria ako nové hviezdy portugalského futbalu, tak aj nádejní hráči prichádzajúci do Európy z Latinskej Ameriky.

Práve skončené majstrovstvá sveta vo futbale ovládlo Francúzsko na čele s Mbappéom, Griezmannom, či Pogbom. A práve duel výberu krajiny Galského kohúta s Nemeckom otvorí 6. septembra novo štartujúcu súťaž Ligu národov.
Pokračovanie nižšie:


Sme radi, že športovým fanúšikom v Českej republike a na Slovensku môžeme ponúknuť ten najlepší futbal. Vďaka staniciam Sport 1 a Sport 2 budú môcť túto jeseň sledovať v priamych prenosoch všetkych semifinalistov majstrovstiev sveta a ďalšie hviezdami nabité tímy. Oproti minulosti sa tímy podobnej úrovne stretnú medzi sebou, čo sľubuje atraktívne, vyrovnané duely. Vzhľadom k tomu, že sa nejedná len o priateľské stretnutia, môžu sa diváci tešiť na emóciami nabité zápasy. Sme presvedčení, že práve konfrontácia Francúzska, Chorvátska, Anglicka, Nemecka a ďalších top tímov budú tým najkvalitnejším futbalovým zážitkom, ktorý táto jeseň ponúkne,“ hovorí Marcel Mareš, Country manažér spoločnosti AMC Networks International, ktorá stanice Sport 1 a Sport 2 prevádzkuje.

Celkovo odvysielajú stanice Sport 1 a Sport 2 cez 70 stretnutí naživo. Prednosť budú mať samozrejme duely Skupiny A, ktorá ponúka tie najlepšie tímy na svete. Ale priestor samozrejme dostanú aj celky z ďalších skupín nižšej výkonnosti, do ktorých spadajú reprezentácie Českej republiky a Slovenska, ktorých duely odvysielajú stanice zo záznamu.

Diváci staníc Sport 1 a Sport 2 neprídu ani v nadchádzajúcej sezóne o možnosť sledovať kvalitný európsky ligový futbal. Tešiť sa totiž môžu na portugalskú Ligu NOS. Tá patrí do TOP10 európskych líg. Pokiaľ hovoríme o portugalskej lige, musíme spomenúť Os Três Grandes, čiže Veľkú Trojku, v zložení FC Porto, Benfica Lisabon a Sporting CP. Pripočítajme ešte SC Braga, pravidelného účastníka európskych pohárov a množstva juhoamerických, predovšetkým potom brazílskych futbalistov pobehujúcich po portugalských trávnikoch. Prvé prenosy začínajú na Sport 1 a Sport 2 už od 12. augusta a to pravidelne s minimálne tromi priamymi prenosmi týždenne.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Najlepsia sprava co by som mohol citat!!! Dakujem velmi pekne

  2. Taketo PR clanky su na pobavenie. Country manager AMC, ktora prevadzkuje Sport 1 a 2 povie, ze je rad, ze ich stanice mozu ponuknut najlepsi futbal. A to ma na mysli Ligu Národov, ci Portugalsku ligovu sutaz?Chapem, ze chlapik tazko obhaji, ze ich stanice stratili Seriu A a Ligue 1, ale povedat o Lige Národov a Lige NOS ako najkvalitnejsi futbal?
    Apropo Liga Národov bude pre reprezentacne timy ako priprava na nadchadzajucu kvalifikaciu EURO 2020, ktorá zacne od marca 2019. A kvalifikacia bude urcite kvalitnejsia ako nejaka Liga Národov.

Komentáre už nie sú povolené.