Reklama

UPC rozšírilo ponuku o tri české programy, dva sú v HD kvalite

Káblový operátor UPC pridal tento týždeň do svojej ponuky tri nové programy. Zákazníci si tak môžu naladiť už aj české programy Prima Krimi HD, Prima MAX HD a Seznam.cz TV. Všetky sa nachádzajú v ponuke digitálnej káblovej televízie, ako aj mobilnej televízie Horizon Go.
Pokračovanie nižšie:


Po rozšírení ponuky naopak operátor vyradil kanály Golf Live Extra HD a Travel Channel SD, ktoré už nebudú ďalej dostupné predplatiteľom.

Prima Krimi je v poradí ôsmou televíznou stanicou Primy. Vo vysielaní sa zameriava na známe kriminálky ako, Myšlienky vraha, Kosti, Julie Lescautová, Polícia – New York či Vraždy v Midsomeri. Zákazníci nájdu program v HD kvalite na predvoľbe číslo 56, alebo si ho môžu naladiť z frekvencie 108,530 MHz.

Kanál Prima MAX spustil svoje vysielanie 20. novembra 2015. Divákom prináša nestarnúce české komédie ako aj hollywoodske trháky či seriály. Operátor zaradil stanicu vo vysokom rozlíšení na pozíciu číslo 58, frekvenciu 122,498 MHz

Televíziu Seznam prevádzkuje internetová spoločnosť Seznam.cz. Svojim divákom ponúka predovšetkým spravodajstvo, publicistiku a počas víkendov aj zábavné programy z internetovej televízie Stream.cz. Zákazníci káblového operátora UPC nájdu program na pozícii číslo 55, alebo frekvencii 106, 514 MHz.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Freesat , prevádzkuje UPC, Miloš máš zlé info , pozri si wikipédiu kto je vlastníkom tejto DTH platformy , spadá to pod UPC

Komentáre už nie sú povolené.