Reklama

ANTIK láka klientov Telekomu na špeciálnu zľavu

Len tento týždeň oznámil Slovak Telekom (ST) zvyšovanie cien a už to chce využiť konkurencia. Pre zákazníkov, ktorí nebudú chcieť akceptovať nový cenník Telekomu od 1. augusta, pripravil špeciálnu akciu konkurenčný operátor ANTIK Telecom. Podľa platných zákonov môžu totiž nespokojní zákazníci Telekomu požiadať o ukončenie zmluvy k 31. júlu 2018.
Pokračovanie nižšie:


Pri prechode z Telekomu do ANTIKu ponúka košický operátor zákazníkom poskytovanie služieb zadarmo a to minimálne od troch do deväť mesiacov. Zaleží na koľko mesiacov majú ešte klienti v Telekome viazanosť.

Ak klientovi zostávalo ešte 9 mesiacov platiť v ST, v Antiku za internetový, TV a telefónny paušál nebude platiť 9 mesiacov a to aj keď využil v ST možnosť ukončiť zmluvu k 31. júlu a teda fakticky ďalej už Telekomu platiť nebude,“ uvádza ANTIK v správe pre médiá.

ANTIK ponúka optické a bezdrôtové pripojenie k internetu, telefonovanie, satelitnú aj IP televíziu. Podľa štandardného zaplatia zákazníci u operátora za gigabitový internet, televíziu, telefonovanie ako aj služby SmartHome od 17,92 € mesačne.

Mohlo by vás ešte zaujímať