Reklama

Towercom spustil videopožičovňu, dostupná je aj v DVB-T cez HbbTV [VIDEO]

Towercom dnes spustil videopožičovňu aj s archívom piatich slovenský televíznych kanálov s názvom otta. Pri štarte ponúka nová služba približne 500 filmových titulov domácej aj zahraničnej produkcie, kvalitné európske filmy ako aj obľúbenú slovenskú a českú klasiku. “Obrovskou výhodou otty je okrem špičkovej ponuky obsahu aj skutočnosť, že túto službu môže využívať ktokoľvek a nemusí byť pritom nutne našim zákazníkom,” povedal o otte Ivan Peschl, generálny riaditeľ spolonosti Towercom.
Pokračovanie nižšie:


Otta bude postupne dostupná pre všetky typy zariadení, podmienkou pre jej používanie je pripojenie na internet. Pre terestriálne set-top-boxy, ako aj televízory, s podporou HbbTV je vytvorená špeciálna HbbTV aplikácia, ktorá sa užívateľom sprístupní automaticky v DVB-T na kanáli s názvom otta – interaktívna služba, ktorý sa dnes objavil v druhom celoplošnom multiplexe. Pokiaľ by sa aplikácia nespustila automaticky, je potrebné po prepnutí na túto špeciálnu pozíciu stlačiť na diaľkovom ovládaní červené tlačidlo. Okrem HbbTV bude otta dostupná už v najbližších dňoch aj na všetkých mobilných zariadeniach prostredníctvom špeciálnej aplikácie.

Novinka okrem živého vysielania piatich programových služieb TV JOJ, PLUS, WAU, Jednotka a Dvojka (vrátane funkcie timeshift a 7 dňového archívu na vlastnú tvorbu vysielateľov), ponúka aj bohatú videotéku. Tá sa bude podľa operátora postupne dopĺňať.

Štandardná cena novej služby je 5,99 € mesačne, v prípade, že ju niekto chce využívať pravidelne, môže sa zaviazať na 12 mesiacov, pri viazanosti je potom cena 4,99 € mesačne. Operátor ponúkne službu aj vo zvýhodnenom balíku s Plustelkou. Na úvod je k dispozícii aj 7 dňové bezplatné obdobie, podmienkou je registrácia na stránke sleduj.otta.sk

Video ukážka aplikácie Otta cez HbbTV

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Bojnice/Towercom-k.52 mux2:pribudla OTTA-interaktivna služba

  2. Bojnice sa budú prekladať na iné miesto, preto sú off..

    1. a kedy pôjdu Bojnice v dvb-t2 s plustelkou. a ostane aj miestny mux od avisu?

  3. Trošku mimo tému nemala náhodou začať vysielať stanica šport+ miesto tv213?mali začať v máji a ticho je okolo toho redakcia zistíte to

Komentáre už nie sú povolené.