Reklama

Telekom s rekordným počtom zákazníkov TV služieb

Počet zákazníkov digitálnej TV od skupiny Slovak Telekom dosiahol koncom marca tohto roku už 600 tisíc. Do tohto počtu sa započítavajú predplatitelia nielen Magio TV, Magio GO a Magio Sat, ale aj DIGI TV. Samostatné čísla pre jednotlivé platformy operátor nezverejňuje.

Je to nový míľnik v histórii Skupiny a potvrdzuje vysoký záujem o ponuky Magio TV i DIGI TV na slovenskom trhu,“ uviedol operátor v tlačovej správe.
Pokračovanie nižšie:


Telekomu sa tak aj naďalej darí získavať nových zákazníkov TV služieb. Len za prvé tri mesiace sa rozrástli TV platformy Magio TV, Magio GO, Magio Sat a DIGI TV celkovo o osem tisíc nových predplatiteľov.

Operátor pri príležitosti zverejnenia údajov o počte zákazníkov a finančných výsledkov tiež zrekapituloval čo priniesol svojim zákazníkom TV služieb v tomto roku. V prvých troch mesiacoch predstavil Telekom zákazníkom nové rozhranie pre Magio TV, zlepšil aplikáciu Magio GO pre iOS, kde pribudlo ovládanie gestami či zlepšil prístup k archívu. „Pozitívnymi zmenami prechádza aj programový raster, kde sú pri IPTV i Sat riešeniach vymieňané SD kanály za HD verzie,“ informoval Telekom.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. To „nové“ rozhranie, je jedna veľká paródia ktorá rozplakala každého starého zákazníka. Vedenie by sa malo vážne zamyslieť dokedy chce trápiť svojich platiacich zákazníkov týmto nedorobkom za nemalé peniaze.
    A keď už niečo omielajú o výmene trápnych predpotopných SD, tak by ich mohli rovno aj z rastra vymazať, lebo takto je to jeden veľký sajrajt.
    PS: sme zvedaví kedy na rad príde (IPTV) Prima Zoom HD ??

    1. Bolo by dobre keby aj plustelka obohatila svoje programy o Prima Zoom miesto niektorych detskych programov,ktore nikto nepozera,mali by tymto viac zakaznikov.

    2. Skúsil si už UPC?…potom by si rád zostal u Telekomu!

  2. Ano. Môžu sa tešiť. Skylink je nemohuci a všetci čo s nim skončili išli do Magia alebo iptv. Preto sa Telekom teší. A ešte sa dlho bude, keďže skylink si to kašle každý deň viac a viac. Čakáme na ďalšie zdražovanie.

Komentáre už nie sú povolené.