Reklama

Telekom pripravil pre zákazníkov Magia viacero zmien a pridal nové programy

Telekom zaradil dnes do Magia niekoľko nových kanálov, rozšíril HD ponuku a viacero staníc presunul do základnej varianty.

Do základného balíka v Magio IPTV pribudlo množstvo prevažne spravodajských a zahraničných kanálov, ktoré boli doteraz dostupné v prémiových balíčkoch. Diváci tak získali stanice Bloomberg, BBC World News, TVP Info, Rai news, France 24, France 24, Russia Today, ORF1, PRO 7 a Deutsche Welle.
Pokračovanie nižšie:


Do ponuky pribudlo aj niekoľko úplne nových kanálov, väčšina z nich dokonca už do základného balíka. Zákazníci IPTV tak od dnes získali kanály TV Noe, hudobný kanál TV Rebel a v piatok pribudne aj avizovaný exkluzívny hudobno-dokumentárny kanál Folklorika.

Telekom prichystal prekvapenie aj pre najmladších divákov. Obľúbený kanál Cartoon Network s českou lokalizáciou získali aj zákazníci s nižšími balíkmi. V IPTV sa natrvalo presunul z XL balíka do voliteľného balíčka Hudobný a detský.

Celý jún budú môcť navyše zákazníci Magia v rámci špeciálnej akcie bezplatne sledovať detské kanály Ťuki TV, Nick Jr, Megamax a Duck TV.

Operátor pridal do IPTV služby aj HD verzie tematických kanálov českej Primy (Prima Cool HD, Prima Love HD a Prima MAX HD), výnimkou je len Prima Zoom, ktorá je aj naďalej dostupná v SD kvalite. Najnovší kanál Prima Krimi HD je aktuálne súčasťou základného balíka.

TIP: Telekom pridal do Magio Sat dve nové stanice a Ťuki nahradil HD verziou

Pridávame tri jasne vyprofilované tematické kanály TV Rebel s pravou rockovou muzikou, TV Noe špecializujúci sa predovšetkým na kresťanského diváka, avšak ponúka aj vzdelávacie programy z oblasti histórie a prírodných vied. No a samozrejme náš nový klenot, dokumentárno-hudobný kanál TV Folkorika zameraný na folklór na naše tradície. Keďže máme pred sebou Medzinárodný deň detí, tak našim najmenším divákom sprístupníme všetky detské kanály z balíka XL a zároveň kanál Cartoon Network presúvame z XL do nižšieho balíčka natrvalo v IPTV a aj na satelite,“ okomentoval aktuálne zmeny v ponuke manažér vývoja televíznych služieb Telekomu Andrej Miklánek.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Kanal WAR je v ponuke Magio IPTV od prveho dna jeho vysielania.

 1. Ten WAR – svět válek ma dosť sklamal. Medzi seriózne dokumenty tam miešajú príliš veľa konšpirátorských bludov…

 2. Poviem pravdu, nič moc. Načo zahraničné spravodajské? Len pre zalepenie oči? Kto ich pozerá. Čo tak nejake nové, filmové, nie len pre deti.

  1. #Zdeno:
   Presne ako píšeš, vytvorili „exkluzívny“ balík News nelokalizovaných staníc s vidinou veľkých ziskov…ale asi si to nik neplatil, tak to dali akože ako darček, no hotoví samaritáni 😀
   Pomenili komplet Prima balík na HD, len zabudli na najhodnotnejšiu Prima Zoom HD, namiesto toho vytvorili nikým nepozeranú Folklórú stanicu a aby sa aspoň nestrápnili dali ju radšej hneď do základu.

 3. Som zvedavý čo urobíte preto aby ostala Liga majstrov na športových programov Digi šport???!!!

Komentáre už nie sú povolené.