Reklama

DIGI TV: 11 detských kanálov teraz dva mesiace pre všetkých

DIGI TV pripravila pre svojich predplatiteľov, okrem pridania nových programov Ťuki TV HD či M3, aj ďalšie novinky a akcie.

Od 1. júna získajú všetci zákazníci so základným balíkom Štandard, na satelite i káblovke , dočasne prístup ku všetkým detským kanálom. Vďaka tomu si môžu najmladší diváci vychutnať po dobu až dvoch mesiacov množstvo krásnych rozprávok a dobrodružstiev spolu so svojimi obľúbenými hrdinami. Po uplynutí akcie budú mať prístup k všetkým detským programom, vráta Ťuki TV, opäť iba predplatitelia vyššieho balíka Maxi. Štandardne sú súčasťou základného balíka operátora totiž iba tri detské programy (Disney Channel, Minimax a Nickelodeon).
Pokračovanie nižšie:


Okrem ochutnávky detských programov pripravila DIGI TV zákazníkom v letnej kampani aj cenovo dostupnejšiu novinku v podobe nového set-top-box-u s HDD. Zákazníci si tak budú môcť vybrať okrem štandardného STB, alebo CA modulu aj nový PVR STB s funkciou TimeShift a 500 GB úložným priestorom na nahrávanie ich obľúbených programov.

Noví aj verní zákazníci satelitnej televízie DIGI môžu získať tiež rozšírený balík programov Maxi so 106 programami za cenu nižšieho balíka Štandard na celé 3 mesiace. Stačí, ak sa zaviažu využívať vyšší balík Maxi na 24 mesiacov. Zákazníkov káblovej televízie poteší 50% zľava z balíka internetu a káblovej televízie na 3 až 6 mesiacov. Ponuka platí pri 24-mesačnej viazanosti.

Stále platí navyše aj akcia pre nových zákazníkov, vďaka čomu môžu získať bez poplatkov inštaláciu a aktiváciu služby.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

  1. Ja som len zvedavý ķolko slovákov bude nadšených maďarským balíčkom.CHORÉ

Komentáre už nie sú povolené.