Reklama

ANTIK pridal do ponuky Eurosport 4K

Košický operátor ANTIK Telecom pridal dnes do svojej ponuky športový kanál Eurosport 4K a stal sa tak jediným poskytovateľom na Slovensku, ktorý tento program ponúka svojim zákazníkom. Podľa vyjadrenia operátora ide o jedinečnú spoluprácu medzi skupinou Discovery a ANTIK Telecom, ktorá prinesie prvýkrát v histórii obsah tenisového šampionátu na Roland Garros v kvalite UHD pre slovenských divákov.
Pokračovanie nižšie:


Antik Telecom sprístupní Eurosport 4K počas tenisového turnaja a to od utorka 29. mája až do nedele 10. júna 2018. Prístup k programu získajú všetci klienti už od základného balíka. Podmienkou je, aby mali už prijímač Mini3, prípadne Nano3. Iba tieto dva set-top-boxy totiž podporujú príjem programov v Ultra HD kvalite.

Tenisový Roland Garros v UHD rozlíšení je okrem skutočnej diváckej lahôdky aj potvrdením správnosti investície do nových video technológií v Antiku. Sme hrdí na to, že môžeme ako prví na Slovensku priniesť klientom unikátnu kvalitu obrazu pri jedinečnom športovom zážitku,“ uviedol Vlastimil Lakatoš vedúci oddelenia TV služieb ANTIK Telecom.

Podľa operátora má dátový tok programu Eurosport 4K dosahovať až 25 Mbps. Sledovať ho môžu nielen zákazníci Tango TV, ale aj užívatelia SmartTVBoxu či ANTIK Satu. V prípade satelitnej služby je program k dispozícii iba na dodávaných prijímačoch, nakoľko nie je šírený cez družicu, ale iba cez internet.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Mám Antik sat aj Mini3 ale Eurosport 4K tam nie je. Prečo?

Komentáre už nie sú povolené.