Reklama

Ďalšia ochutnávka filmového kanálu pre zákazníkov Magio TV a Magio Sat

K práve prebiehajúcej ochutnávke programu FilmBox Premium HD, ktorá potrvá pre všetkých zákazníkov Magio TV a Magio Sat do 16. mája, pridáva Telekom v týchto dňoch ďalšiu. Zákazníkom sprístupní ďalší filmový kanál vo vysokom rozlíšení. V období od 26. apríla do 1. júna budú môcť tak všetci zákazníci operátora sledovať aj program FilmBox Extra HD. „Tentokrát si kanál vyberali sami zákazníci hlasovaním na Telekom Fóre,“ uviedol operátor v správe pre médiá.
Pokračovanie nižšie:


V priebehu najbližších dní ponúkne FilmBox Extra HD filmy ako Heidi, dievčatko z hôr, Pipi v Pacifiku, Vesmír medzi nami, alebo francúzsku komédiu Taxi 4.

V prípade, ak sa oba kanály nezobrazia počas akcie v Magio boxoch automaticky, zákazníkom odporúčame reštartovať box s diaľkovým ovládaním. Užívatelia satelitnej služby nájdu FilmBox Premium HD na pozícii číslo 49, FilmBox Extra HD je o jednu pozíciu nižšie, teda pod číslom 48.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

  1. Ako som v minulosti spomínal, zašiel som v minulý piatok podebatovať o nových možnostiach spolupráce na Ukrajinu , rokoval som s riaditeľom http://kanalsirius.tv/ , máme ako TV Senior tam už skôr podpísanú zmluvu, plánujeme preberať reportáže a dabovať ich do slovenčiny.
    Podobný záujem má aj jedná ukrajinská produkčná spoločnosť, ktorá chce nakupovať programy zo Slovenska a dabovať ich do ukrajinčiny, následne ich bude predávať ostatným televíziám.

Komentáre už nie sú povolené.