Reklama

SatelitnáTV.sk: Vylepšili sme pre vás TV program

Od tohto týždňa sme sprístupnili pre všetkých návštevníkov nášho portálu SatelitnáTV.sk novú vylepšenú verziu TV Programu v ktorej aktuálne ponúkame už program pre viac ako 40 televíznych staníc. Ešte koncom minulého roka to bolo pritom iba 13 staníc. Pri tomto počte, ale určite nezostaneme, už teraz pracujeme na ďalšom rozšírení.
Pokračovanie nižšie:


V novej verzii TV Programu si môže každý návštevník vybrať svoje obľúbené programy a uložiť si ich. Pri ďalšej návšteve sa tak zobrazí iba program pre preferované kanály.

Dostupná je aj rýchla voľba staníc rozdelená podľa kategórií. Ak niekto chce zistiť napr. televízny program najpopulárnejších športových kanálov, môže si vybrať kategóriu Športové a zobrazí sa mu program všetkých športových kanálov.

TV Program je dostupný u všetkých staníc na aktuálny deň a dva dni dopredu. V dobe archívu sme sa rozhodli tiež sprístupniť navyše aj program z predchádzajúceho dňa.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Jednotlivé stanice by mali byť vedľa seba – v horizontálnej rovine.
  Programy by mali byť zoskupené v časových „blokoch“. Napr. večerné programy od 20:00 by mali byť u všetkých TV v jednej rovine, aby si dali ľahko porovnať.
  Ako inšpiráciu Vám odporúčam stránku tvprogram.cz. Zatiaľ nič lepšieho nepoznám.

 2. Hej , vylepšili ste a čo , ked tam nevidím Tv stanice teda ich Tv program CT 1 a CT 2 , CT sport , CT Art a CT D .

  1. ČT máme určite v pláne pridať. Nakoľko si všetko robíme sami, bez využívania externej firmy, nie je jednoduché mať v ponuke hneď všetky TV stanice.

  2. Ked to tie Tv stanice tam zaradite CT 1 a CT 2 , CT sport , CT Art a CT D , tak to tam bude v zozname Tv program na vašej internetovej stránke . Budte v pohode , nech sa darí , budte uspešný .

   Cauko Braňo z mesta Martin .

 3. Neprehladne usporiadane, programy „živě“ by som zvyraznil

 4. Dnes sme pridali do TV Programu voľby zobraz program od teraz, na celý deň, od rána, od obeda a od večera.

Komentáre už nie sú povolené.