Reklama

Maďarsko: Až päť platených kanálov vysiela teraz dočasne voľne v DVB-T

V susednom Maďarsku pripravil prevádzkovateľ platformy MinDig TV Extra pre divákov, ktorí prijímajú signál prostredníctvom antény, viacero ochutnávok v podobe voľného vysielania. Nekódované je možné sledovať aktuálne až päť platených kanálov, ktoré sú štandardne kódované a k dispozícii iba predplatiteľom MinDig TV Extra. Už tradične môžu diváci sledovať, počas Veľkej noci, kresťanský kanál Bonum TV, okrem neho vysielajú tiež v súčasnosti voľne ešte aj programy Viasat 3, National Geographic, Story 4 a Story 5.
Pokračovanie nižšie:


Bonum TV (MUX E) bude k dispozícii voľne do 2. apríla, Viasat 3 (MUX B) do 15. a National Geographic (MUX B) až do 22. apríla. V prípade dvojice kanálov Story 4 (MUX D) a Story 5 (MUX E), nie je stanovený termín ukončenia nekódovaného vysielania. Oba programy sú totiž šírené voľne už dlhšiu dobu.

Zo všetkých programov, ktoré vysielajú aktuálne nekódovane má pripojenú originálnu audio stopu iba dokumentárny kanál National Geographic. U zvyšných je pripojená iba maďarská audio stopa.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Od dnes k tým 5 plateným staniciam,ktoré sa dajú chytiť bezplatne pribudli Super Tv2 ,ktorý je až do 11 apríla nekódovaný a detský kanál Kiwi TV,ten je do 4 apríla. Aktuálne je je v Maďarsku na dvb-t platených až 7 staníc bezplatne.

  2. Aktuálne v Maďarsku dnes skončil kresťanský Bonum a vzápätí je odkódovaný RTL II,až do 16 apríla na dvb-t,stále je 7 platených staníc bezplatne.U nás o ochutnávkach môžme len snívať,lebo už od 1. februára neponúka Towercom nič.

    1. Od dnes skončila promo aj story 4 a story 5. Ale od 16. apríla pôjde voľne dva týždne AMC.

    2. Máš pravdu,to som si nevšimol,ale aj tak je ich voľných platených staníc 5.

  3. A nám vrátili na plustelke hudobnú stanicu VH1. ĎAKUJEME !!!!!

Komentáre už nie sú povolené.