Reklama

DIGI TV ponúka nový dvojtunerový box s HDD a podporou HEVC

Od marca si majú možnosť vybrať zákazníci satelitnej platformy DIGI TV medzi dvoma dodávanými satelitnými prijímačmi. Po prijímači Kaon NA 1170 HD je v ponuke už aj nový box s označením Kaon KST B2046. Okrem toho tiež samozrejme operátor ponúka aj samostatné CAM moduly. Vo všetkých prípadoch ide o zariadenia s kódovacím systémom Nagravision, ktoré sú spolu s kartou párované.
Pokračovanie nižšie:


Nový box KAON KST B2046 je dvojtunerový satelitný HDTV prijímač, ktorý má inštalovaný interný pevný disk s kapacitou 500 GB. Vďaka tomu môžu užívatelia jeden program nahrávať a druhý sledovať a to úplne nezávisle. Pre plnohodnotné využívanie musia však byť k prijímaču pripojené dva koaxiálne káble s LNB. Okrem toho samozrejme prijímač podporuje aj funkciu TimeShift, kedykoľvek je tak možné si sledovaný program zastaviť a pretočiť späť. Novinkou je aj podpora najnovšieho kodeku H.265/HEVC. Ide teda o úplne prvý prijímač od DIGI TV s podporou tohto nového štandardu.

KAON KST B2046 je dostupný ako pre nových, tak aj existujúcich zákazníkov. Podmienkou je však viazanosť na vyšší balík Maxi. Podobne ako u iných zariadení, aj tu si účtuje operátor poplatok za prenájom. V prípade nového boxu je však až vo výške 4 € mesačne. Podľa operátora je to hlavne kvôli vyššej nákupnej cene v porovnaní s doterajším boxom NA 1170 HD či CAM modulom. Navyše je v boxe už aj interný HDD.

Zákazníci si však môžu zobrať do prenájmu maximálne dva nové dvojtunerové PVR boxy. Pokiaľ by chceli zariadenia na ďalšie dva televízory, teda celkovo 4 TV, môžu si vybrať pre tretiu a štvrtú TV v domácnosti už iba z doterajších boxov NA 1170 HD alebo CAM modulov.

Inštaláciu nového zariadenia spolu s novým LNB Octo (až s ôsmymi výstupmi), ako aj novu kabeláž, realizujú technici DIGI TV za jednorazový poplatok 49,90 €, kde je zohľadnená cena práce, dopravy a materiálu.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

    1. Pred týždňom som reklamoval službu, neustále sa mi „rozpárovala“ karta, prišiel technik a vymenil za 2046… magio sat s nahrávaním

  1. https://www.telekom.sk/wiki/zariadenia/magio-sat-box-kaon-kst-b2046-pvr Je vraj aj pre Magio Sat,no kto vie 🙂

  2. mam magio sat aj tento stb asi tyzden ale nikde som nezaregistroval v nastaveni kodek HVC265 dokonca ani rozlíšeníe nieje 1080p ako v prirucke pisu ale iba slabsie 1080i tak ze neviem preco je to tak

  3. a kde ho chceš registrovať keď v tom kodeku nič nevysielajú a v sat vysielaní sa používa len 1080i overiť sa to dá prehratím videa v hevc 265 cez usb

Komentáre už nie sú povolené.