Reklama

AXN a Viasat 6 dočasne voľne v maďarskom DVB-T

Po nekódovanom vysielaní staníc Paramount Channel a Prime pokračuje maďarská terestriálna platforma MinDig TV Extra s ďalšou ochutnávkou platených televíznych kanálov. Najbližšie dva týždne budú preto šírené u našich južných susedov v DVB-T voľne programy AXN a Viasat 6, ktoré sú štandardne dostupné iba predplatiteľom platformy MinDig TV Extra.
Pokračovanie nižšie:


AXN vysiela v tamojšom multiplexe B, Viasat 6 v multiplexe D. Signál je možné samozrejme zachytiť aj na našom území. Spravidla sa jedná o miestna v blízkosti hraníc s Maďarskom. Voľné vysielanie programu AXN preto môže byť zaujímavé aj pre našich divákov, pripojenú má totiž nielen maďarskú, ale aj originálnu audio stopu.

Voľné vysielanie AXN a Viasat 6 potrvá do 18. marca. Po tomto termíne budú opäť oba programy kódované systémom Conax.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Na maďarskej dvb-t je aj kresťansky Bonum od 5 marca do 2 apríla nekódovaný a stále je ešte bez kódu story 4 a story 5.

  1. LMAO, to fakt aj také existuje? Kódovaný kresťanský kanál? 😀 To ma teda poriadne „prekvapkalo“… 🙂

 2. No, teraz majú 17 tv staníc FTA. Tento rok ešte nebolo menej ako 14. A kde sme mi?

  1. Všetky stanice , ktoré tu máme a chcú vysielať volne tak aj v DVB-T sú. Viac ich nie je.
   Kludne si založ televíziu a šír si ju volne v DVB-T.

 3. Ako som už písal , tieto voľné stanice je možné naladiť až za Sobrancami, vrátane TV Zemplén.

 4. pre redakciu: Prečo nepíšete nejaké nové články o DVB-T – T2, dlho tu nebol žiaden článok…

  1. No, ono sa zas toho toľko v slovenskom DVB-T nedeje, takže asi nie je o čom písať… Ale mám návrh: redakcia by mohla povyzvedať v Towercome, ako to vyzerá s prípravou vysielania Plustelky na bývalých vysielačoch Avisu – či už majú podpísané nejaké zmluvy, či už sú niektoré programy isté, či sú známe aspoň přibližné (predbežné) termíny spustenia, čo sa stane s lokálnymi TV, ktoré tam dosiaľ vysielajú, atď.

  2. …a či to schválil Protimonopólny úrad a kódovanie frekvencií určených pre regionálny vysielanie Regulačný úrad…

 5. Od dneska v dvb-t v Maďarsku až do 15 apríla je nekódovaný seriálový kanál Viasat 3 a stále sú nekódované tv kanály story4 a story5 a tiež kresťanský Bonum,ktorý bude až do 2 apríla.

 6. U maďarov v dvb-t je od dnes ďalšia ochutnávka,ktorá potrvá až do 22 apríla, je nekódovaný dokumentárny kanál Nat Geo . Aktuálne je až 5 nekódovaných staníc ktoré sú ináč platené: Nat Geo,Viasat 3,Bonum,Story4 a Story5.

  1. Ešte som zabudol napísať že aj filmový kanál AMC bude takisto nekódovaný v maďarskej dvb-t od 16 do 29 apríla.

Komentáre už nie sú povolené.