Reklama

TV Prima môže spustiť nový kanál s názvom Prima Krimi

Česká komerčná televízia Prima môže spustiť v Českej republike v poradí ôsmy televízny kanál. Prevádzkovateľ televízie, spoločnosť FTV Prima, získal od tamojšieho mediálneho regulátora, Rady pre rozhlasové a televízne vysielanie (RRTV), licenciu na nový kanál s názvom Prima Krimi.
Pokračovanie nižšie:


Prima Krimi môže na základe udelenej licencie, ktorá je platná 12 rokov, vysielať prostredníctvom DVB-T vysielačov, družice ako aj zvláštnych prenosových systémov. Zamerať sa má vo vysielaní hlavne na mimoeurópsku dramatickú tvorbu a reality šou. Vysielať bude 18 až 24 hodín denne v českom jazyku.

Nový kanál by však nemal byť dostupný slovenským divákom, podobne ako hlavný kanál TV Prima. Prijímať ho teda budú môcť iba diváci na území Českej republiky. Termín štartu programu zatiaľ nie je známy.

Prima aktuálne v susednej Českej republike stojí za kanálmi Prima, Prima +1, Prima Cool, Prima Love, Prima MAX, Prima ZOOM a Prima Comedy Central. Jeden kanál prevádzkuje aj na Slovensku a to pod názvom Prima Plus. Ide o jediný program z rodiny kanálov Prima, ktorý môžu šíriť aj slovenskí operátori.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Prima komedy, Prima drama, Prima reklamy, Prima depka, Prima film, Prima serialy, Prima varí, Prima kutil, Prima spravy, Prima pes, Prima kočky, Prima kúň, Prima Zoo, Prima sport urcite som na nieco zabudol hahahha

    1. Hejtovať si prišiel? Skús nabudúce niečo k téme !!

    2. Nič v zlom, ale je to naopak – on len reagoval na tvoj hejt. 😉

  2. Dada. PRIMA SUPER aspon nieco sa da pozerať super filmy.Super relax.Super .

    1. Нет, нет. Relax pri otravných reklamách donekonečna sa opakujúcich. 🙁 Ďakujem, neprosím, ale každý/í má vlastnú chuť.

  3. Prima u mňa vypnutím kanálu PRIMA HD skončila,ať si políbi prdel.

Komentáre už nie sú povolené.