Reklama

Skylink: Populárne športové a filmové kanály v ponuke zostávajú

Predplatitelia satelitnej platformy Skylink sa nemusia obávať, že prídu od marca 2018 o populárne športové, dokumentárne, detské či filmové programy od vysielateľa AMC Networks International – Central and Northern Europe. Prevádzkovateľ platformy sa nakoniec s vysielateľom dohodol na predĺžení zmluvy.
Pokračovanie nižšie:


Nová zmluva, ktorá platí od 1. marca 2018, umožňuje zákazníkom satelitnej platformy Skylink v Českej republike a na Slovensku naďalej využívať kompletné portfólio ôsmich televíznych staníc z ponuky AMCNI CNE.

Dohoda zahŕňa predĺženie vysielacej zmluvy pre stanice AMC, Film+, Sport 1, Sport 2, Minimax, JimJam, TV Paprika a Spektrum HD. Dobrou správou pre divákov môže byť aj presun obľúbenej dokumentárnej stanice Spektrum HD zo súčasného balíka Kombi do nižšieho Multi.

Teší nás, že programy AMC Networks zostávajú v ponuke Skylinku. Navyše, vďaka novým podmienkam sme mohli začať pracovať aj na zaradení týchto programov do našej internetovej televízie, Skylink Live TV.“ hovorí Jaromír Glisník, člen predstavenstva M7 Group S.A.

Táto dohoda je ďalším významným medzníkom v našom dlhodobom vzťahu so spoločnosťou M7 Group. Sme presvedčení, že si diváci Skylinku určite užijú kvalitný a jedinečný obsah, ktorý naše portfólio filmových, seriálových, športových, zábavno-vzdelávacích a detských staníc ponúka,“ hovorí Balázs Hajós, VP of Affiliate Sales v AMC Networks International – Central and Northern Europe.

Stanice z portfólia AMCNI CNE predstavia túto jar výnimočnú ponuku exkluzívneho obsahu. Na staniciach Sport1 a Sport2 odštartuje nová sezóna Formule 1 a na stanici AMC sa môžu diváci tešiť na premiéru zbrusu nového hororového seriálu The Terror alebo už 4. sezónu zombie série Fear the Walking Dead.

Filmová stanica Film+ ponúkne širokú ponuku oceňovaných filmov ako Šindlerov zoznam alebo Predčítač, najmenší diváci sa môžu tešiť na stanicu Minimax na nové premiérové seriály zo štúdia DreamWorks a na fanúšikov dokumentárnych programov čaká na stanici Spektrum HD napríklad úžasná a vysoko hodnotená séria Zázračná planéta 2 od Davida Attenborougha.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Travel Channel, Fine Living a Food Network… budem hľadať niekoho kto to ponúka

 1. skvelá správa v tomto prípade mi zdraženie nevadí do balíka MULTI pribudnú nové programy SKYLINK palec hore

  1. Nie je skvela idu sa vyradovat dalsie hd od 1.marca. tak sa netes

  2. A potom dalšie a dalšie až do samého krachu tejto luxemburskej spoločnosti

 2. Travel CH HD máš na freesate. Dnes nie je problém mať viac platforiem

 3. Kadlec
  Toto všetko malo byť uverejnené na začiatku 2 . mesiaca. Teraz sa už veľa bývalých priaznivcov rozhodlo pre iného operátora, vrátane mňa.

 4. A tv war?epic drama?dtx?idx?hlavne tie vaše kanály +1 odpad.hanbite sa

 5. Kôli tomu, že ste odstránili z ponuky program History Hd, odchádzam ku konkurencii

 6. Velmi zla reklama pre skylink,do roka alebo 2 skončia…..

  1. „Dávám bolševikovi rok, maximálně dva.“ 🙂
   A teraz vážne: hoci by si Skylink zaslúžil padnúť na rypák, stále existuje príliš veľa ľudí, ktorí si nechajú rúbať drevo na hlave, takže asi tak skoro neskončí… Rád by som sa mýlil.

Komentáre už nie sú povolené.