Reklama

Paramount Channel a Prime voľne v maďarskom DVB-T

Od pondelka 19. februára do nedele 4. marca je možné, v rámci pravidelnej ochutnávky, prijímať z maďarských terestriálnych vysielačov nekódovane programy Paramount Channel a Prime, ktoré sú štandardne kódované systémom Conax a sprístupnené iba predplatiteľom platformy MinDig TV Extra.
Pokračovanie nižšie:


Paramount Channel je šírený v celoplošnom multiplexe D v maďarskom a anglickom jazyku. Divákom ponúka výber úspešných a ocenených filmov z knižnice Paramount Pictures, ktorá je vo vlastníctve materskej spoločnosti VIMN, Viacomu, ako aj vybrané európske filmy za posledných niekoľko desiatok rokov.

Prime sa zameriava na populárne seriály ako aj filmy. Program je k dispozícii pre všetkých divákov prostredníctvom celoplošných DVB-T vysielačov multiplexu B. Pripojenú ma iba maďarskú audio stopu.

Obe stanice vysielajú v štandardnom rozlíšení a v kompresnom formáte MPEG-4.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. To všetci vieme,už som o to písal,mohli by ste račej zistiť dokedy bude story4 a story5 nekódovaná v v maďarskom dvb-t,nikde o tom ne ni zmienka,stále je nekódovaná a mali zakódovať už koncom Januára a stále je bez kódu.

  1. Ty rieš Palo RTVS nie mňa,RTVS je hanbou verejnoprávnych televízii,včerajší štafetu v Biatlone so Slovákmi,prerušili aj keď sme neprišli o nič,lebo dopadli ako dopadli,dávali potom hokej medzi Nemcami a Kanadou,ešte raz veľká hanba,celé vedenie RTVS by mali porozpúšťať.Ja som mal aj možnosť Biatlon dopozerať na inej TV,ale nie všetci majú takú možnosť. Keď je Slovenská RTVS a na Slovenských športovcov kašlú,zaujímajú ich račej iné krajiny.

 2. Aj Towercom by mohol dať na pozíciu infokanálu ochutnávku. Každý týždeň inú tv stanicu z ponuky novej plusteky viac. Až do aprílu, keď to začnú spúšťať naostro.

  1. Radšej by mohli vytvoriť v MUX 2 novú pozíciu Ochutnávka (ako má Skylink) a na nej by sa vysielali ochutnávkové stanice, aby sa nezasahovalo do Infokanála. A ak by sa nevysielala žiadna ochutnávka, tak by na nej išiel Infokanál, čiže Infokanál by bol vtedy aj v MUX 1 aj v MUX 2.

  2. To niekoho akože fakt baví čumieť na Infokanál, že ich treba hneď 2? Aspoň keby to pravidelne aktualizovali, ale tá istá slučka sa tam bude točiť aj rok a aktuálne informácie sa človek nedozvie nielen z tohoto „Infokanálu“, ale ani keď pôjde na web Plustelky alebo napíše mail Towercomu.

 3. Tieto stanice su bežne dostupne celoročne cez Freesat SK.

  1. Ktoré „tieto“ ? Ja hovorím o tv staniciach, ktoré budú súčasťou nového balíka od Towercomu – Plustelka Viac. Vieš, ktoré to budú stanice? Veď sa s nami podeľ, nech vieme aj mi.

  2. Informer písal o staniciach ktoré idu teraz volne v Maďarskom Dvbt a na Freesate su dostupné celoročne.Plustelka Viac no tam sa podpisuju zmluvy ladia ceny balíka veď ide o veľa.V apríli začnu nabiehať prvé vysielače je ich asi 30-sať a to potrebuje čas.Nové programy su vybrané na základe prieskumov, ich zloženie bude zaujimavé verím že Towercom vybral tie správne.

  3. Mám známeho čo tam pracuje a od neho viem že Towercom rokuje AMC,Discovery,Viasatom,CME,takže sa uvidí čo bude.

 4. všetky štaty okolo slovenska vo verejnopravnych televiziach maju športovy kanal slovenska rtvs nula bodov ???????????

 5. Trošku som pozeral obe tieto stanice, no mne tieto osobne nechýbajú. Aspoň keď som pozeral ja, tak tam boli staršie veci/seriály, čo už napríklad „detská“ M2 dáva a dávala zdarma, a navyše samá reklama, takže som musel „čakať“, čo vlastne bude, večerný program som radšej ani neskúšal, z TOHTO sa nedalo veľa vybrať. Ešteže našťastie nie som tv-zavislák, možno keby nejaký dobrý dokumentárny dali na ochutnávku, tak by som sa odhodlal, len tie nekonečné nekonečne sa opakujúce reklamy 🙁 .

 6. Ochutnávka pokračuje,od pondelka budú v maďarskom dvb-t voľné TV programy AXN a VIASAT 6 od 5.marca do 18 marca .

Komentáre už nie sú povolené.