Reklama

Orange obohatil ponuku svojej digitálnej TV o viacero nových kanálov

Od štvrtka 8. februára môžu zákazníci digitálnej televízie od Orangeu prijímať viacero nových televíznych kanálov. Operátor pridal do ponuky dve nové športové stanice Nova Sport 2 HD a Spartak TV HD a tri maďarské RTL II, Sorozat+ a Sláger TV. Okrem toho získali všetci predplatitelia aj prístup k trinástim regionálnym slovenským kanálom z rôznych kútov Slovenska (MTT, TV RAJ HD, TV Hronka, TV Severka, TV Vega, TV Senior, TV Liptov, RTV Krea, Levická TV, TV Považie, TV 7, TV Locall, TV Rimava), ako aj českej kresťanskej TV Noe.
Pokračovanie nižšie:


Operátor popresúval aj programy medzi balíčkami. Detská stanica Minimax je odteraz dostupná pre všetkých zákazníkov služby Home Optimal TV a Home Premium TV. Regionálne TV Ružinov HD, TV Nitrička, TV Central, KOŠICE:DNES/MusicBox už budú môcť sledovať aj zákazníci Home Basic TV, bude teda dostupná pre všetky varianty optickej televízie Home TV. Z ponuky naopak vypadli maďarská Viasat3 a Sport M.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Ďakujeme každému operátorovi , ktorý šíri regionálky, nech je to alternatíva . Teší nás aj aj Pantelio
  No taký UPC si regionálky necení , postupne všetky od neho odíjdu .

 2. Preboha to su programy o ktorych by som radsej pomlčal….to sa radsej na moniskop budem pozerat

 3. TV Noe nie je český televízny kanál ale moravskosliezský z Ostravy!!!

  1. Zdenek asi neuznáva Českú Republiku a je velký MORAVČAN z OSTRAVY asi chce samostatný štát MORAVA.
   Morava je Česká Republika tak TV NOE je Česká

  2. Morava je zastaralý názov územia a administratívne sa už nepoužíva, rovnako ako Orava, Gemer, Šariš, Zemplín, Abov, Novohrad, Záhorie, Považie… Tieto zastaralé názvy sa používajú maximálne ako názvy knižníc, múzeí, ulíc a pod.

  3. Nie sú to zastaralé názvy, akurát to už nie sú územnosprávne jednotky, ako kedysi. Ale ako názvy prirodzených regiónov sa používajú stále, napríklad aj nárečia sú pomenované podľa nich. A čo sa týka Moravy, tiež je to prirodzený región. Aj keď Zdeněk to s tým lokálpatriotizmom trochu preháňa.

  4. m::::ako že sa Morava už nepoužíva?Veď prvá veta v ústave ČR znie- ,,My, občané České republiky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku,,- takže doučiť nezavádzať a nebalamutiť. Kde máš v SR ústave -My slovenskí občania SR na Oravy,Zemplína,Liptova atď?

  5. Neznalci.
   Napríklad: https://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Ceskomoravsk%C3%A1_vrchovina

   https://sk.wikipedia.org/wiki/S%C3%BAbor:Prvn%C3%AD_%C4%8Ceskoslovensk%C3%A1_republika_do_1928.jpg

   Moravania mali trochu smolu, zasimilovali na českú národnosť, to by možno čakalo i nás Slovákov v čsl. štáte. Azda by ostali Slováci len v Srbsku a Rumunsku. Aj v Maďarsku sa už podarilo vymazať.
   Skúste povedať Írovi, že je Angličan lebo používa ich jazyk, ktorým teraz hovoria. Donútili k tomu s veľmi tvrdými prostriedkami teraz sa demokraticky tváriaci sa a poučujúci Anglosasi. Ani niektorým Velšanom sa to neradí povedať, ani Škótom.
   „m“ miešaš jablká s hruškami, Morava jestvuje, hoci sa ju Česi snažia vygumovať. Morava má napríklad Hanú, Valašsko, Slovácko … Toto sú približne rovnocenné „územia“ k Turcu, Hontu, Tekovu atď., hoci nemali takéto štátno-správne delenie. Skôr sa „podobajú“ na neštátno-správne „Záhorie“, „Zámagurie“, lebo Moravská zem sa ináč delila (tu je zreteľný rozdiel medzi delením v Rakúsku a Uhorsku v RU [c. a k. ]).

   Pozrite tu ako počeštili názvy slovenských obcí: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/be/Morava.1897.jpeg

 4. Ak by bolo na Slovensku 12 žúp, potom by to malo aj väčší zmysel to členenie prírodzených regionov, no 8 žúp to všetko pokazilo, Zemplín a Spiš na to doplatili najviac. Aj TV Zemplín na to narážala , mohli sme ísť do projektov iba v košickom kraji, teda s maďarmi , nakoľko sídlo bolo v Michalovciach, a pritom sme komunikovali aj s poliakmi, no nedalo sa projekty podávať.
  Ako TV Senior plánujeme koordinovať dookola, kto bude mať záujem na spoluprácu.

Komentáre už nie sú povolené.