Reklama

Odštartovali dočasné programy Eurosport 3, 4 a 5 HD

Dnes spolu so Zimnými olympijskými hrami odštartovali, krátko pred poludním, oficiálne aj tri špeciálne športové kanály Eurosport 3 HD, Eurosport 4 HD a Eurosport 5 HD, ktoré budú vysielať od 9. do 25. februára výlučne prenosy z Pjongčangu. Po skončení olympiády ďalej už dostupné divákom nebudú. Vysielanie všetkých troch staníc bude dostupné vo vysokom rozlíšení, v anglickom jazyku, a nemalo by byť prerušované reklamou.
Pokračovanie nižšie:


Na Slovensku zaradil tri špeciálne športové programy Eurosportu do svojej digitálnej televízie operátor UPC. Ten ich ponúka nielen vo svojej káblovej TV, ale aj cez mobilnú televíziu Horizon Go. Užívatelia dodávaných boxov (HD Mediabox/HD DVR Mediabox) ich nájdu na pozíciách 223, 224 a 225. Majitelia CAM modulov si ich môžu naladiť z frekvencie 634 MHz, SR 6900, QAM 256.

Zo šiestich satelitných platforiem, ktoré pôsobia na našom území, nezaradila programy ani jedna z nich. Slovenskí diváci, ktorí prijímajú programy zo satelitu, tak k programom prístup bohužiaľ nemajú. Podobne sú na tom aj naši susedia v ČR. Z okolitých krajín môžeme spomenúť napr. poľských operátorov nc+ a Cyfrowy Polsat, ktorí ich ponúkajú z družice Eutelsat Hot Bird (13°E) navyše aj s poľským komentárom.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

Komentáre už nie sú povolené.