Reklama

Ochutnávka kanálu LiChi v maďarskom DVB-T

V najbližších dňoch bude vysielať u našich južných susedov nekódovane v DVB-T kanál LiChi, ktorý je štandardne súčasťou platenej ponuky platformy MinDig TV Extra. Ochutnávka potrvá, podľa dostupných informácií, do 18. februára 2018. Po tomto termíne zostane kanál opäť zakódovaný systémom Conax a sledovať ho budú môcť iba predplatitelia MinDig TV Extra, obdoby našej Plustelky.
Pokračovanie nižšie:


LiChi TV je gastronomický kanál za ktorým stojí maďarská mediálna skupina TV2 Group. Vo vysielaní prináša hlavne programy o varení. V budúcom týždni odvysiela však aj niekoľko filmov, ktoré sú spojené s gastronómiou. Vo štvrtok 15. februára o 20:00 to bude film Vydáš sa a basta!, v piatok 16. februára animák Ratatouille – Dobrú chuť!, v sobotu 17. februára Dobrý ročník s Russellom Croweom v hlavnej úlohe a o deň neskôr romantickú drámu Základ rodiny.

Antenna Hungária šíri LiChi TV v celoplošnom multiplexe E v štandardnom rozlíšení (SD/MPEG-4). K dispozícii je len maďarská audiostopa vo formáte AAC.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. LiChi TV mi uz islo tento tyzden myslim v utorok som to pozeral , tak si opravte informacie , presnejsie je nekodovany program od 5.2. do 18.2. 2018
    2018. február 5. és 18 között két hétig korlátlanul elérhető a gasztrocsatorna a MinDig TV nézők számára.

  2. Pokračuje aj naďalej ochutnávka,od dnes do 4 marca je u našich južných susedov nekódovaný filmový Prime a filmový Paramount channel.

Komentáre už nie sú povolené.