Reklama

Magio TV presúva štyri HD stanice do nižších balíkov, pribudol Discovery HD

Telekom pridal tento týždeň dokumentárny program Discovery HD nielen do svojej satelitnej služby Magio Sat, ale aj Magio televízie na pevnej sieti (IPTV). Okrem toho môžu predplatitelia IPTV služby sledovať od základnej varianty M aj tri nové HD programy – dokumentárny Discovery ID Extra HD, filmový Film Europe HD a lifestylový kanál Luxe HD, ktoré boli doteraz súčasťou prémiového balíka HD rodinný.
Pokračovanie nižšie:


Discovery HD a Discovery ID Extra HD sú od 6. februára v balíku Štýl a fakty a Film Europe HD a Luxe HD v balíku Voľný čas.

Z HD balíka tiež operátor presunul do najvyššej varianty XL kanál Discovery Showcase HD a prémiový balíček Maďarský Extra obohatili o dokumentárne kanály Discovery HD, Discovery Showcase HD a Animal Planet HD, vzhľadom k tomu, že je dostupná na nich aj maďarská audio stopa.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Neseka aj Vam ID Xtra HD cez optiku magio? Obcas na 2-3 sekundy sekne.

  2. Telekomáci, ten HD showcase som mal roky v dokumentárnom nakoniec HD rodinnom balíku, ale za posledné roky som na ňom nesledoval skoro nič, celá produkcia Discovery išla za posledných 10 rokov neskutočne dole, jedine na čo sa dá pozerať je pôvodný discovery v posledných dňoch konečne obohatený o HD mutáciu a samozrejme Animal Planet..

    Či si už navyrábajú XYZ staníc je úplne jedno, keď na nich ide jeden seriál a následne 10 pokračovaní alebo miliónta repríza.
    Takže dúfať, že si kvôli hd showcase niekto priplatí XL balík, je čisté scifi.

Komentáre už nie sú povolené.