Reklama

DIGI TV a Magio TV: Film+ od marca v základných balíčkoch

Od 1. marca sprístupní DIGI TV a Magio TV (IPTV) kanál Film+ pre všetkých svojich predplatiteľov. Umožní to nová dohoda, ktorú uzavrel Slovak Telekom a DIGI Slovakia s prevádzkovateľom kanálu, spoločnosťou AMC Networks International. Obe platformy tak zaradia tento filmový kanál do svojich základných balíčkov.
Pokračovanie nižšie:


V prípade Magio TV presunie Telekom od 1. marca Film+ do filmového balíčka – Filmový. Doteraz bol pritom súčasťou najvyššej varianty XL, alebo v prípade maďarskej verzie, v prémiovom balíku Maďarský Extra. Program nájdu zákazníci v Magio boxoch na pozícií číslo 133. Pokiaľ by sa tam neobjavil, odporúčame reštartovanie boxu.

DIGI TV presunie Film+ zo súčasného vyššieho balíka Maxi do základného Štandard. Zákazníci satelitnej služby ho nájdu na predvoľbe číslo 76.

Vďaka tejto zmene si budú môcť diváci oboch operátorov pozrieť už v najbližšom čase filmy ako Žena v čiernom, Schindlerov zoznam, Ďakujeme, že fajčíte alebo Jurský park.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

  1. Film+HD je v ponuke „L“ už od konca minulého roka. Je pravda,že Film+SD bol sále vo vyššej ponuke-zrejme v tom majú menší neporiadok.

Komentáre už nie sú povolené.