Reklama

AXN v marci pre všetkých zákazníkov platformy freeSAT

Všetci zákazníci satelitnej platformy freeSAT, na Slovensku a v Českej republike, získajú v rámci ochutnávky prístup k filmovému a seriálovému programu AXN počas celého marca. Program je štandardne súčasťou vyššieho balíka freeSAT plus HD.
Pokračovanie nižšie:


Počas mesačnej ochutnávky odvysiela AXN niekoľko premiér. Pondelkové večery budú patriť čistému adrenalínu. Seriál SWAT sleduje nielen boje elitnej policajnej jednotky so zločincami, ale i osobné zápasy jej jednotlivých členov. Akčná kriminálka je inšpirovaná televíznym seriálom z roku 1975 a premiéru bude mať 5. marca.

V seriáli Zlato (Ouro) niet núdze o akciu ani o drámu. Príbeh zavedie divákov do Francúzskej Guyany, do nemilosrdnej džungle najtvrdších podnikateľov, gangstrov, geológov a vojakov, ochotných zabíjať za pár gramov žltého kovu. Osud francúzskeho študenta geológie, vrhnutého do tohto prostredia, sa bude napĺňať každú stredu v dvoch epizódach.

Komisárka Candice Renoirová sa vracia do svojho rodného mestečka na juhu Francúzska, aby v televíznej premiére druhej série komplikovala život tamojším zločincom. Sťažujú jej to rodinné a ľúbostné problémy, „Policajtka Barbie“ má však všetky predpoklady, aby to zvládla. K vyšetrovacej výbave Columba v sukni patrí zdravý rozum, výnimočné pozorovacie schopnosti a zmysel pre praktickosť. Diváci môžu spolu s ňou prežívať jej dobrodružstvá každú nedeľu v dvoch epizódach.

Známe tváre a čistá detektívna práca sa vrátia na televízne obrazovky vo štvrtej sérii seriálu Sherlock a Watsonová (Elementary, Jak prosté). Spolupráca moderného Holmesa s doktorkou Watsonovou v uliciach Manhattanu zaplní sobotňajšie večery.

Predplatitelia freeSATu nájdu AXN v dodávaných boxoch na pozícii číslo 57. Zákazníci s vlastnými prijímačmi si môžu program naladiť z frekvencie 12 092 MHz. Promo akcia začne už tento štvrtok 1. marca a potrvá až do konca mesiaca.

Technické parametre pre príjem AXN CZ :
Družica: Thor 5/6/7 a Intelsat 10-02 (0.8°W)
Frekvencia: 12092 MHz
Polarizácia: H
FEC: 7/8
SR: 28000
Norma: DVB-S
Modulácia: QPSK
Názov: AXN CZ
Provider: ESS
Video formát: MPEG2
Kódovanie: 0B1C (Conax),0B02 (Conax),1815 (Nagravision),0D97 (Cryptoworks),1880 (Nagravision),1802 (Nagravision),1882 (Nagravision),0653 (Irdeto)

PIDy:
Video PID: 5106
Audio PID: 5206
Audio stopy: 5206 slo (Mpeg),5306 eng (Mpeg)
PCR PID: 5106
PMT PID: 5006
TSID: 0011
ONID: 4369
SID: 11006
TXT: N/A
HbbTV: N/A
DVB a TXT titulky: N/A

Mohlo by vás ešte zaujímať