Reklama

Odštartovala TV Senior, nahradila doterajšiu TV Zemplín

Od nového roku odštartovala na našom trhu nová televízia s názvom TV Senior, ktorá nahradila doterajšiu TV Zemplín. Novinku môžu sledovať všetci diváci prostredníctvom miestnych DVB-T vysielačov v mestách Michalovce, Košice, Prešov a Poprad-Tatry, ako aj zákazníci vybraných IPTV a káblových operátorov, či užívatelia SmartTVBoxu po celom Slovensku. Signál je šírený aj cez systém MMDS v obci Hraň pri Trebišove.
Pokračovanie nižšie:


Dôvod je prostý, po spustení vysielania cez DVB-T v ostatných regiónoch sme začali narážať na bariéru teritoriálnosti, kedy Prešovčania sa ohradzovali, že oni sú Šarišania, Košičania, že sú Abovčania a v Tatrách sme boli veľmi vzdialený Zemplín,“ vysvetlil zmenu majiteľ televízie Martin Vaľko. „Zároveň sme z reakcií divákov vydedukovali, že naša televízia vyhovuje najviac vekovo zrelému a staršiemu divákovi, ktorý nás sleduje, aby si oddýchol a dozvedel sa niečo pre neho osožné. Častokrát nám telefonujú diváci , ktorí potrebujú poradiť , majú problém so samosprávou, bola na nich spáchaná krivda, potrebujú cestovať, nakupovať a majú záujem o kultúru. Toto sú teda dôvody pre zmenu názvu,“ dodáva Vaľko.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Nedá sa to chytiť nijako chytiť u nás u Maďarov,lebo signál rovná nule,kašlať ne celý TV Senior

 2. Kde je to u nás ??? Vysielače DVB-T sú v Košiciach a Michalovciach, alebo MMDS z Hrane. Spoločný magazín SK-HU pod názvom “ Od Tatier po Tisu “ vysiela aj TV Zemplén v Satoraljaujheli a taktiež televízia v Moldave n /B.
  Cez Antik v Kraľovskom Chlmci , Veľkých Kapušanoch a pod.

  1. Pre Brumty: Pre menšie digitálne televízie by mala existovať výnimka, že si môžu urobiť s.r.o.-čku a cez ňu si prevádzkovať DVB-T vysielače, informuj sa na Rade ako to presne je… A potom ak je to možné spusti vysielač Trebišov – Hraň K48, aby bol signál na celom Zemplíne prijímateľný cez anténu…

 3. Kto to vôbec chytá,lebo ma juhu nechytáme ani ťuk …??? Mal by mať názov nie TV Senior,ale no No signnál !!!,to sa mu viac hodí !!!

  1. Veď v článku aj v Brumtyho komentároch si môžeš prečítať, kde všade sa to dá chytiť. Takže treba viac pozornosti a menej výkričníkov.

 4. No asi to vysielanie musíme rozšíriť na nové lokality.

 5. Sľúbil Slavo, že v SIXE prepojí kábel , zatiaľ nestíha. Je to tam potrebné prepojiť. Signál ide z Gecomu do SIXU.

 6. Dúfam že to dá aj Towercom na 23,5,E, a že to bude FTA ako náhrada za 213 HD,ktorá už tam neje, neviete že či sa náhodou nevráti na satelit? lebo EPG tam je ale bez obrazu a zvuku.

 7. Brumty: komu som sluboval ze prepojim kabel? navyse uz vsetko konecne ide. Tv senior FTA na satelite.

 8. Majiteľ televízie TV Senior je Martin Vaľko —– to je Brumty ???

Komentáre už nie sú povolené.