Nové HD kanály v ponuke Magio TV aj Magio Sat

Telekom opäť rozšíril ponuku HD kanálov v základnej ponuke svojej IPTV služby, kde nahradil štyri kanály v základných voliteľných balíkoch ich HD verziami. Zmena sa týka kanálov Ťuki TV, Animal Planet, Discovery Science a JOJ Cinema, ktoré boli doteraz dostupné len pre predplatiteľov prémiového balíčka HD Rodinný.

Na viac HD obsahu v základe sa môžu tešiť aj zákazníci satelitnej služby. Do ponuky Magio Sat pribudnú od 1. februára 2018 až dva kanály v HD kvalite: Discovery Channel HD a Animal Planet HD, ktoré sú aktuálne dostupné predplatiteľom iba v štandardnom rozlíšení.

Kanál Viasat Epic Drama HD na mesiac zadarmo
Telekom zároveň dočasne bezplatne sprístupní exkluzívny kanál plný kvalitných seriálov s historickým zameraním. Viasat Epic Drama v HD budú môcť všetci zákazníci Magio IPTV aj Magio Sat sledovať zadarmo najbližší mesiac. V januári na kanáli nájdu napríklad seriály Restaurant, Špióni americkej revolúcie a mnohé ďalšie kvalitné tituly. Zákazníci Telekomu sa môžu tešiť aj na súťaž s Viasat Epic Drama o štvordňový výlet do Edinburgu pre dve osoby, ktorá odštartuje v najbližších týždňoch.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce urážky, odkazy, nadávky či politické príspevky budú zmazané. Meno a email sú povinné údaje.