Niektoré programy sa v DVB-T presúvajú, diváci musia prelaďovať

Vo štvrtok 1. februára dôjde, z dôvodu optimalizácie kapacity, k presunu viacerých programov v celoplošných terestriálnych multiplexoch, ktoré prevádzkuje Towercom. Zmeny sa týkajú hlavne kódovaných programov JOJ Cinema HD, Prima Plus, Minimax a nekódovanej stanice WAU. Všetkým divákom odporúčame v tento deň preto spustiť automatické ladenie, aby sa naladili všetky vyššie uvedené programy z nových multiplexov. V opačnom prípade ich nebudú môcť ďalej sledovať.

Filmová JOJ Cinema HD sa presunie zo štvrtého do prvého celoplošného multiplexu. Český kanál Prima Plus z prvého do štvrtého muxu a nový detský kanál Minimax zaradí Towercom tiež do štvrtého multiplexu. WAU sa presunie z prvého do druhého multiplexu.

Nové rozloženie programov v jednotlivých multiplexoch od 1. februára
1. multiplex: JOJ Cinema HD, TV8, TV LUX, Sport 1, ČT1, ČT2
2. multiplex: TV JOJ, JOJ PLUS, Barrandov FAMILY, WAU, TA3
3. multiplex: Jednotka, Jednotka HD, Dvojka, Dvojka HD
4. multiplex: JOJ HD, Prima Plus, Markíza HD, Doma, DajTo, RiK TV, Nickeldeon, Sport2, Eurosport 1, Eurosport 2, Viasat Explorer/Spice, Viasat History, Viasat Nature, Minimax, Film+, Očko, Eroxxx

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce urážky, odkazy, nadávky či politické príspevky budú zmazané. Meno a email sú povinné údaje.