Reklama

Český T-Mobile spúšťa satelitnú televíziu z orbitálnej pozície 0,8°W

V Českej republike bude opäť poskytovať satelitné služby operátor T-Mobile. Pre šírenie programov využije kapacitu Slovak Telekomu, na orbitálnej pozícii 0,8°W. Samozrejmosťou bude aj archív vysielania, no iba na dva dni, ako aj TimeShift, teda pozastavenie programu a jeho spätné pretočenie o 60 minút.

T-Mobile spúšťa v ČR službu satelitnej televízie novej generácie od 22. januára 2018 pod názvom T-Mobile SAT TV. Dostupná je na celom území ČR a bude slúžiť ako alternatíva k IPTV platforme v oblastiach, kde nie je dostupné dostatočne rýchle pripojenie k internetu.
Pokračovanie nižšie:


Chceme ponúknuť modernú digitálnu televíziu so širokou programovou ponukou aj tam, kde nie je možné kvôli nedostatočnej infraštruktúre a rýchlosti internetu využiť našu IPTV platformu T-Mobile TV,“ vysvetľuje Juraj Bóna, riaditeľ B2C marketingu a riadenia produktov T-Mobile. „T-Mobile SAT TV vsádza na riešenie vyvinuté a vyskúšané našou sesterskou spoločnosťou Slovak Telekom, ktorej ponuku využíva na slovenskom pol milióna zákazníkov. Výhodou vlastného riešenia je ako vlastná programová ponuka ušitá na mieru zákazníkom, tak aj ďalší rozvoj služby.

V základnom balíčku S za 399 Kč (15,7 €) nájdu zákazníci 59 najsledovanejších kanálov (z toho 15 v HD kvalite). Vyšší balík M s 80 kanálmi ponúka operátor za 499 Kč (19,6 €) a najvyššiu variantu L so 103 kanálmi (23 v HD) za 599 (23,6 €). Na výber sú dva set top boxy KAON – základný za 2 301 Kč (90,6 €) v hotovosti, či po 100 Kč (3,94 €) na splátky, alebo prémium s harddiskom s kapacitou 440 GB za 3 451 Kč (135,9 €) či po 150 Kč (5,9 €) na splátky. Inštalačný poplatok pri zmluve na 2 roky bude 199 Kč (7,83 €), bez viazanosti 2 499 Kč (98,4 €). S inštaláciou a sprevádzkovaním služby pomôže zákazníkom vyškolený technik. Pre využitie TV archívu je nutné pripojenie k internetu s minimálnou rýchlosťou 2 MB/s.

T-Mobile Sat je po DIGI TV CZ, Skylink, freeSAT a Flix TV v poradí už piatou satelitnou platformou pôsobiacou na území Českej republiky. Na Slovensku máme navyše ešte aj ANTIK Sat či Voľnú telku.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

    1. su primerane k ich mesacnemu prijmu, tan je vyssi nez na slovensku, treba sa na vec takto pozerat, to iba skylink ma inu obchodnu politiku, zaklad u nas a v cesku je na slovensku riadne predrazeny a bez moznosti vyhodneho platenia na dva roky voprad ako v cesku.

  1. to ake ceny dali to akože chcu aj niekomu konkurovat ved to je predražene strašne

Komentáre už nie sú povolené.