Reklama

Rádio_FM oslávi v nedeľu 13. narodeniny špeciálnym koncertom

V nedeľu 10. decembra to bude presne 13 rokov od začatia vysielania slovenskej rozhlasovej stanice Rádio_FM. Pri tejto príležitosti pripravilo verejnoprávne rádio v nedeľu koncert v bratislavskom Majestic Music Clube.
Pokračovanie nižšie:


Rádio_FM oslávi svoje narodeniny predovšetkým hudbou. Tí, ktorí majú radi naše vysielanie, určite ocenia výkony obľúbenej slovenskej indie-popovej kapely Puding Pani Elvisovej a holandskej elektro-funkovej formácie Kraak & Smaak. Som rád, že som mohol päť rokov ako šéfdramaturg rádia viesť skvelý tím ľudí,“ poznamenal Maroš Hečko.

Jeden z poslucháčov vysielania Rádia_FM bude okrem toho bohatší o ďalší zážitok. Členovia Kraak & Smaak mu ešte pred začiatkom koncertu zahrajú akusticky v šatni jednu skladbu.

Narodeninovými oslavami bude prítomných sprevádzať moderátor Martin Staňo z Rána na eFeMku. Ich súčasťou je aj afterparty, ktorá začne v nedeľu o 22. hodine priestoroch bratislavského Nu Spirit Clubu. Hlavné pódium tam bude patriť soulful housu a world music pod patronátom dvojice dídžejov Magálová a Kinet, známej tiež z pravidelnej nedeľnej relácie Nu Spirit_FM.

Pre verejnoprávny rozhlas je dôležité vedieť osloviť poslucháča, a to sa stále mladému Rádiu_FM darí. K narodeninám mu želám, aby si zachovalo trend rastu počúvanosti,“ uviedol riaditeľ programových služieb Slovenského rozhlasu Michal Dzurjanin.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. _FM je najlepšie rádio na Slovensku . Aspoň na jednej stanici nie je počuť dookola kolovrátky…

  2. nejako som nenašiel čas, kedy bude koncert v rádiu, iba že afterparty bude o 22.00…

Komentáre už nie sú povolené.