JOJ Cinema voľne cez anténu

Prevádzkovateľ terestriálnej platformy Plustelka, ako aj všetkých celoplošných vysielačov, spoločnosť Towercom, pripravil aj na december ochutnávku vybranej stanice z Plustelky. Diváci, ktorí prijímajú programy prostredníctvom antény tak budú môcť od dnes sledovať dočasne voľne (FTA) filmový kanál JOJ Cinema.

Prevádzkovateľom JOJ Cinema je JOJ Group. Platený filmový kanál vysiela s českou licenciou, 24 hodín denne v českom jazyku. Diváci si však majú možnosť vybrať aj originálnu audio stopu. Filmy nie sú prerušované reklamou, tá sa objavuje len medzi filmami spolu s upútavkami.

JOJ Cinema HD je štandardne cez anténu súčasťou platenej ponuky Plustelky, šírená je vo štvrtom celoplošnom multiplexe, ktorý už vysiela v štandarde DVB-T2. V čase ochutnávky však bude k dispozíci dočasne aj v SD kvalite (SD/MPEG-2) a to v druhom multiplexe, na pozícii Infokanálu. Táto pozícia je vytvorená špeciálne pre tých, ktorí ešte nemajú zariadenie s podporou štandardu DVB-T2, prípadne kodeku H.264. Kanál JOJ Cinema v HD kvalite je tak dostupný iba vo štvrtom DVB-T2 multiplexe.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

 • Dobrý ťah, len nie som si istý, či to pôjde volne do 31/12/17. Ja by som to nechal volne do 20/12/17 a od 23/12 do 06/01/18 volne čt1, čt2 a rik na pozícii infokanálu. Tie dva dni by infokanál ešte hlásal aktuálne akcie atď. Veď uvidíme, nechajme sa príjemne prekvapiť. A hlavne, ďakujeme.

  Odpovedať
 • Taktiež nie je jasné, prečo o takýchto veciach neinformujú na vlastnej stránke: cezantenu.sk. Ako prvý by to mali vytrúbiť do sveta.

  Odpovedať
 • Je zaujímavé že aj Skylink dal na mesiac JOJ Cinemu HD, Zadarmo , nedohodli sa náhodou ? , Skylink s Towercomom ?, že majú rovnakú ochutnávku toho istého programu, Towercom by mohol ešte pridať , Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD, Nat Geo HD, Nat Geo Wild CZ HD, Animal Planet HD, AXN , AXN Black , AXN White , Discovery Channel CZ, Discovery Science , ID Discovery , TLC , DTX , History Channel HD, TV Paprika , Disney Channel , Travel Channel HD, Cartoon Network, Nick.jr , AMC Channel a samozrejme aj Spektrum HD,a neviem či má v ponuke aj Minimax ?

  Odpovedať
 • O mesiac bude rok, čo Markíza, Doma a Dajto odišli z free DVB-T a dodnes nie sú za tieto 3 stanice žiadne náhrady, akurát na pozícii po Markíze je náhrada Barrandov Family o čom by sa dalo polemizovať, že či je to adekvátna náhrada…

  Odpovedať
 • re:js
  A čo s tým má Towercom ako prevádzkovateľ sietí? Keby bol záujem televízií tak ich tam zaradí.
  Na Slovensku nevie naplniť kapacitu ani regionálny prevádzkovateľ Avis.

  Čo sa stalo Markíze? Síce jemne stratila na sledovanosti ale brutálne jej narástol prevádzkový zisk a s tým chabým programom čo vysiela.. dívák je vždy až na poslednom mieste.

  Odpovedať
 • Dúfam, že keď sa bude koordinovať celoplošné DVB-T, že sa konečne použíijú 100 kW výkony a H polariácia ako v Česku a nie vertikálna a tie smiešne výkony 1 – 3 – 5 – 10 – 20 kW. Vertikálnu polarizáciu mali dať pre nížinaté Poľsko a Maďarsko a nie pre hornaté Slovensko, kde mala byť H polarizácia a 100 kW výkony.

  Odpovedať

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce urážky, odkazy, nadávky či politické príspevky budú zmazané. Meno a email sú povinné údaje.