Reklama

Epic Drama HD už v ponukách Magio Sat a Magio TV

Telekom rozšíril ponuku svojich televíznych služieb Magio TV a Magio Sat o nový seriálový kanál Epic Drama vo vysokom rozlíšení (HD). Novinka sa nachádzala už v čase písania správy v programovom rastri u oboch platforiem a to aj napriek tomu, že program oficiálne odštartuje svoje vysielanie vo štvrtok 14. decembra 2017. Zákazníkom, ktorí kanál ešte v ponuke nemajú, odporúčame reštartovať box. V prípade Magio Sat boxu, stačí len vypnúť prijímač s diaľkovým ovládaním minimálne na 5 minút.
Pokračovanie nižšie:


Zákazníci satelitnej služby nájdu Epic Drama HD na predvoľbe číslo 37. Ide o voľnú pozíciu na ktorej sa nenachádzal doteraz žiadny program, po pridaní preto nemusel operátor vôbec presúvať ostatné programy. Tie sa tak nachádzajú na pôvodných pozíciách.

Prístup k programu Epic Drama HD majú predplatitelia satelitnej služby od balíka L, v IPTV je súčasťou balíka Voľný čas.

Za programom Epic Drama HD stojí mediálna spoločnosť Viasat World, ktorá má aktuálne vo svojom portfóliu 27 platených televíznych kanálov dostupných vo viac ako 50-tich krajinách, vrátane populárnych dokumentárnych programov Viasat Explore, Viasat History a Viasat Nature, ktoré veľmi dobre poznajú aj diváci u nás.

Epic Drama ponúkne divákom seriály z celého žánrového spektra, vrátane detektívok, klasických literárnych, politických, historických, vojnových, akčných, dobrodružných, historicky podložených a fantastických príbehov. Z programu na prvé dni môžeme spomenúť tituly Grand Hotel, Endeavour, Wolf Hall či Vražedné záhady slečny Fisherovej. Vysielanie je dostupné v českom jazyku. Na satelite sú navyše pripojené ešte aj ďalšie dve audio stopy – originálna a maďarská. Dostupné sú navyše aj rumunské titulky. Na maďarskej audio stope bolo zatiaľ, v čase písania správy, počuť iba originálne audio.

Technické parametre pre príjem Epic Drama HD:
Družica: Thor 5/6/7 a Intelsat 10-02 (0.8°W)
Frekvencia: 12687 MHz
Polarizácia: V
FEC: 3/5
SR: 28800
Norma: DVB-S2
Modulácia: QPSK
Názov: Epic Drama HD
Provider: Slovak Telekom
Video formát: MPEG4
Kódovanie: 1882 (Nagravision),0B1C (Conax)

PIDy:
Video PID: 1102
Audio PID: 1103
Audio stopy: 1103 cze (Mpeg),1104 qaa (Mpeg),1105 hun (Mpeg)
PCR PID: 1102
PMT PID: 1101
TSID: 2807
ONID: 0187
SID: 7011
TXT: N/A
HbbTV: N/A
DVB a TXT titulky: 1121 DVB rum

Viasat Epic Drama HD.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Tak je to vonku Digi tv nic konečne už mohol spojiť telekom magio sat a digi tv

  2. Bude aj v Digi, od 4.1.2018, a Digi patri davno pod Telekom

  3. A Digi TV ?????? Akože zase sa na nás Telekom vysr…??

  4. Super, konečne čosi poriadne a hneď HD. Potvrdzujem v IPTV Magio ide.

    1. Áno, je vo vyššom balíku L. Informáciu o balíkoch sme doplnili do správy.

  5. Prečo do ponuky Digi TV nepridávajú toľko HD programov ako do Telekomu? Tam pribudol AMC HD aj Film+ HD. Alebo že by mali malú kapacitu?

  6. Áno-už je v ponuke Magio IPTV-pre zobrazenie je nutný reštart STB.

Komentáre už nie sú povolené.