Reklama

Viasat 3 a ďalšie tri stanice dočasne voľne v maďarskom DVB-T

V susednom Maďarsku pokračuje prevádzkovateľ platformy MinDig TV Extra, spoločnosť Antenna Hungária, s ochutnávkami platených televíznych programov aj tento mesiac. Voľne aktuálne vysielajú až štyri platené stanice. Do 23. novembra je šírený nekódovane (FTA) program Comedy Central, Cool TV do 26. novembra a Viasat3 budú môcť sledovať diváci voľne až do 3. decembra. Okrem toho v režime FTA vysiela už dlhšiu dobu aj hudobný program Sláger TV.
Pokračovanie nižšie:


Programy Comedy Central a Viasat3 sú šírené v celoplošnom multiplexe B, Cool v multiplexe D a Sláger v multiplexe s označením písmenom E. Po ukončení ochutnávky budú opäť všetky programy kódované systémom Conax a súčasťou platenej ponuky platformy MinDig TV Extra.

Kompletnú ponuku šírených programov prostredníctvom DVB-T môžete nájsť už tradične na našej špeciálnej sekcii s názvom Vysielače.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Keby sa náhodou Towercom chcel pretekať s AntennaHungaria v počte odkodovaných TV staníc, nie som proti.
    SOM ZA !

    1. Možno na Vianocekeď sa už začala Plustelka zviditelňovať malo by to efekt kanál Info.má každý mohlo by to byť zaujímavé niečo v štýle OK3 bola to zmes kanálov ktoré šli voľne na jednom kanáli dnes sa tomu hovorí ovhutnávka.

Komentáre už nie sú povolené.