Reklama

UPC rozširuje programovú ponuku o nové stanice v HD

Zákazníci káblového a internetového operátora UPC môžu nájsť v ponuke digitálnej televízie od utorka 7. novembra štyri nové stanice. Pôjde o filmový kanál Film+ HD, cestovateľský Travel Channel HD, spravodajský Euronews HD, a tiež kanál pre dospelých Hustler HD. Zaradenie týchto staníc nadväzuje na septembrové rozšírenie, keď do programovej ponuky pribudli stanice Cartoon Network HD a War TV. Ponuka digitálnej televízie UPC po tomto rozšírení obsahuje viac než 170 staníc, z ktorých je až 53 v HD kvalite.
Pokračovanie nižšie:


Film+ HD nájdu diváci v ponuke balíčkov Komfort, Komplet a Relax, kým stanica Travel Channel HD sa stáva súčasťou balíčkov Komfort, Komplet a Darwin. Stanica Euronews HD nahradí jej SD verziu, ktorej vysielanie v našom regióne bolo ukončené, a diváci ju nájdu vo všetkých balíčkoch začnúc základným balíčkom Klasik. Stanica pre dospelých Hustler TV rozšíri ponuku balíčka Adult a bude tiež súčasťou balíčka Komplet. Z televíznej ponuky od rovnakého termínu zároveň vypadnú SD verzie programov Cinemax, ktoré budú naďalej v ponuke v HD kvalite.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

  1. Takže aktualizácia už 2 krát prebehla 7 a 8 Novembra. Asi to bola opravná aktualizácia UPC a stále je všetko celé zle
    CN HD je v SD
    Euronews HD je iba zvuk bez obrazu
    HBO v SD stále v ponuke ale nefungujú.Kopec úplne zbytočných duplikátou SD a HD .Hlavne že majú 170 staníc a po novom cez 40 staníc rádia CZ/SK/HU a naviac Stále seká príjem u HD. Sú nezodpovedný a už mám toho dosť . Skončí zmluva a prechádzam na DVB-T . Ušetrím 30€ na mesiac.

Komentáre už nie sú povolené.