Telekom pridá už čoskoro do Magio TV ďalšie HD programy

V ponuke IPTV služby Magio TV by sa mali už čoskoro objaviť nové televízne programy vo vysokom rozlíšení. Novinkami majú byť filmové kanály AMC a Film+, ktoré sa síce už v rastri operátora nachádzajú, no iba v štandardnom rozlíšení. Oficiálny termín zaradenia verzií vo vysokom rozlíšení, nie je v súčasnosti známy. Ako nás však informoval jeden náš čitateľ, programy operátor uvádza už v najnovších letákoch, ako aj na svojom webe. Telekom by tak mohol novinky zaradiť do rastra ešte do konca roka.

Film+ HD má byť súčasťou najvyššej varianty XL, AMC HD v balíčku Filmový. Po pridaný programov vo vysokom rozlíšení budú následne vyradené z ponuky Magio TV verzie v štandardnom rozlíšení. Zmena je aktuálne naplánovaná iba pre IPTV, či sa plánuje aj pre Magio Sat, nie je aktuálne známe.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

 • #redakcia: Dnes kontaktovaná zákaznícka linka ohľadom nových programov nakoľko „nová“ programová ponuka na webe sa viaže k 1.11.2017, ale operátori call centra majú NULOVÉ informácie a ani sami nevedeli, čo sa na ich webe nachádza 🙂

  https://www.telekom.sk/documents/10179/685485/PDF_ponuka+kanalov+IPTV+10_17.pdf/

  Takisto v balíku „štýl a fakty“ sa má podľa nového nachádzať aj Eurosport HD, ale v súčastnosti je tam stále iba SD.

  Odpovedať
 • v balíku filmové stanice má telekom na svojom webe stanice JOJ CINEMA a AMC označené v HD kvalite no v skutočnosti idú v SD!

  Odpovedať
 • 19.11.17-Telekom Magio IPTV,má momentálne celoslovenský výpadok niektorých TV staníc: JOJ HD,DomaHD,Plus SD…krátkodobé výpadky už začali od včerajšieho večera.Reštart zariadení nepomáha,podľa Centra technickej podpory vedia o probléme,treba čakať,na riešení sa pracuje…

  Odpovedať
 • Na Magiosat ide HBO HD od nedele 19.11. iba v SD (realne na kanali nevysiela HBO HD iba HBO). Na podpore nic netusia

  Odpovedať

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce urážky, odkazy, nadávky či politické príspevky budú zmazané. Meno a email sú povinné údaje.