Reklama

Skylink ponúkne v decembri ochutnávku filmového kanálu v HD kvalite

Satelitný operátor Skylink sprístupní počas decembra na špeciálnej programovej pozícii Skylink ochutnávka, všetkým svojim zákazníkom s aktívnou dekódovacou kartou, filmový kanál JOJ Cinema v HD kvalite. Ten nahradí doterajší Nick jr., ktorý mohli predplatitelia sledovať počas novembra.
Pokračovanie nižšie:


JOJ Cinema je v poradí siedmym televíznym kanálom JOJ Group, ktorý vysiela 24 hodín denne filmy všetkých žánrov v českom jazyku. Pripojená je navyše aj originálna audio stopa. Divák si tak môže vybrať či chce program sledovať v českom, prípadne originálnom jazyku. Štandardne je JOJ Cinema HD súčasťou balíčkov Smart, Flexi 7, Multi, Kombi, Multi HD a Komplet.

Kanál Skylink Ochutnavka je dostupný v zozname FastScan na pozícii číslo 6, majitelia prijímačov bez funkcie automatického dolaďovania si ho môžu naladiť z frekvencie 12 344 MHz.

Technické parametre pre príjem Skylink Ochutnavka :
Družica: Astra 3B (23.5°E)
Frekvencia: 12344 MHz
Polarizácia: H
FEC: 2/3
SR: 29900
Norma: DVB-S2
Modulácia: 8PSK
Názov: Skylink Ochutnavka
Provider: Skylink
Video formát: MPEG4
Kódovanie: 0D96 (Cryptoworks),0624 (Irdeto),0500 (Viaccess)

PIDy:
Video PID: 2110
Audio PID: 2120
Audio stopy: 2120 cze (Mpeg),2121 eng (Mpeg)
PCR PID: 2110
PMT PID: 2100
TSID: 3233
ONID: 0003
SID: 8011
TXT: N/A
HbbTV: N/A
DVB a TXT titulky: N/A

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. „…
    Štandardne je JOJ Cinema HD súčasťou balíčkov Smart, Flexi 7, Multi, Kombi, Multi HD a Komplet.“, Čiže z toho najnižšieho „balíčka“ (nerátajúc tie „doplnkové“). 😉

  2. Pre niekoho je to príjemné obohatenie o stanicu, ktorá vysiela väčšinou Déčkové a Ečkové filmy. Pre ozrejmenie uvádzam stupnicu: A – výnimočný film (do 10 ročne na celom svete), B – vysoko nadpriemerný film – oplatí sa vidieť, C – priemerný film – dá sa pozerať, keď nemáte nič iné na práci, D – podpriemerný film – radšej trávte čas inak ako pred televíziou, E – brak – nemalo sa to natočiť – vyhodené peniaze.

  3. JOJ Cinema , podľa mňa vysiela skoro tie isté filmy ako Film + , aspoň to tak bolo zo začiatku , ja ju mám síce od balíčka Smart, radšej by som chcel Nat Geo HD , alebo Animal Planet

  4. Travelxp v lokalizaci expanduje do Česka a na Slovensko.
    Chystá spuštění plně lokalizované verzi programu, kterou bude šířit společnost Slovak Telekom (ST).

Komentáre už nie sú povolené.