Reklama

HBO spúšťa priamy online predaj HBO GO

Okrem už dostupných filmových kanálov a služieb HBO v strednej Európe bude obsah HBO GO teraz ponúkaný zákazníkom na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku a Rumunsku napriamo. Táto exkluzívna online platforma obsahuje všetky pôvodné seriály, filmy a dokumenty HBO, lokálnu produkciu HBO Europe, veľký výber najlepších filmov a seriálov od ďalších poskytovateľov plateného obsahu a tiež populárne filmy a programy pre deti.
Pokračovanie nižšie:


Od dnešného dňa – 13. novembra, je pre zákazníkov spomenutých štyroch krajín (Slovensko, Česká republika, Maďarsko a Rumunsko) dostupná prostredníctvom internetu SVoD služba HBO GO priamo na báze mesačného predplatného. Ďalšie krajiny regiónu budú nasledovať nový obchodný model a priamy predaj bude spustený v nadchádzajúcich týždňoch.

HBO GO umožňuje predplatiteľom prístup ku všetkým sériám populárnych a kritikmi oceňovaných pôvodných seriálov HBO ako Hra o tróny, Westworld alebo Silicon Valley. Nechýbajú klasické seriálové hity ako Sex v meste, Sopránovci a The Wire – Špina Baltimoru. Zákazníci budú mať tiež možnosť pozrieť si lokálne tituly HBO Europe, a to vrátane kompletných sérií ocenených seriálov ako Horiaci ker, Pustina, Mamon a novú sériu Až po uši. V ponuke je aj veľký výber oceňovaných dokumentárnych filmov.

HBO GO v televíznej premiére uvedie množstvo nových úspešných filmov ako Kráska a zviera, T2 Trainspotting, Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu, Ghost in the Shell, ktoré sú súčasťou rozsiahleho katalógu filmov, ďalej viac ako 450 epizód obsahu pre deti a špičkové seriály ďalších štúdií a spoločností ako Príbeh služobníčky, Babylon Berlin, Miliardy, Twin Peaks (2017) a Luther. Do ponuky navyše každý týždeň pribúdajú nové tituly. Tie sú vo veľkej miere uvádzané súbežne s premiérou v USA.

Prístup k HBO GO prostredníctvom obchodných partnerov je v strednej Európe veľmi úspešný. Našim cieľom je rozšíriť seriálovým fanúšikom možnosti ako sledovať prémiový obsah HBO. Spustenie predaja HBO GO napriamo zákazníkom v strednej Európe je pre nás prirodzeným krokom po úspešnom štarte streamingových služieb HBO v Španielsku, Švédsku, Dánsku, Nórsku a Fínsku,“ povedal Hervé Payan, CEO HBO Europe.

Nová verzia HBO GO je dostupná na počítačoch, smartphonoch, tabletoch, Samsung Smart TV, PlayStation 3 a 4, Apple TV a cez zariadenie Chromecast. Každý priamy predplatiteľ HBO GO si môže pridať až päť zariadení a používať dva súčasné streamy naraz. Všetci noví predplatitelia budú môcť HBO GO používať prvý mesiac zadarmo. Potom bude stáť 6,99 € mesačne. Platba predplatného prebieha prostredníctvom platobnej karty poskytnutej počas registrácie.

V krajinách strednej Európy, kde je HBO dostupné, bude HBO GO zákazníkom aj naďalej ponúkané aj prostredníctvom operátorov, a to ako súčasť televíznych alebo internetových balíčkov.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Aktivoval som si to, je tam jeden mesiac promo, problem mam ale s prihlásením v Smart tv samsung, 4r TV, Aplikacia tam je, ale pyta tzv. PIN TV a ten mi pri registracii cez PC mi žiaden PIN nevygenerovalo, cez mobil, chromecast ide, ale v tv mi to neide, neidem cez žiadneho operatora, využívam novinku vcerajsku, bohužiaľ neide mi to. Ak mozte poradte

  1. TV PIN nájdeš po prihlásení sa na stránke hbogo v nastaveniach.

 2. Nenajdem, neide to, skúšal som všetko, jednoducho tam nie je. Neidem cez operatora.

  1. TV PIN kod ti nezobrazi, ani ked sa prihlasis cez telefon? vid.: https://imgur.com/a/UfTHo

 3. Ja mam tiez samsung – tiez mi neda pin kod v nastaveniach. Mam tam dve zariadenia, ale bez pinu – telefony. Tiez nejdem cez operátora.

 4. Potom tam majú asi chybu. Samostatné predplatné nemám ako overiť. Napíšte do HBO na: podpora@hbogo.sk

 5. Odpoved zo zákazníckeho servisu:
  „Bohužiaľ momentalne mame technicky problem s TV pinom. Problem je taky, že naši predplatitelia nevidia svoj TV pin v nastaveniach učtu. Na tomto probleme už pracuje naša technicka podpora, dufame že sa tento problem vyrieši čím skor. “

  Ale kedy to opravia….

 6. Já ho též ten pin nevidím… Hlavně že chtějí peníze apod.

 7. Ani ja nemam pin.
  Ak to do tyzdna nepojde odhlasujem sa. To to su poriadny amateri.

 8. Ani mne to neslo ale po napisani na podporu som dostal tuto odpoved a uz vsetko slape ako ma.

  Dobrý den,

  pro sledování našeho obsahu na Samsung Smart TV již TV PIN není potřeba, doporučuji zkontrolovat na Vaši TV zda máte staženou naší novou aplikaci HBO GO v černé barvě.

  Po nainstalování a spuštění této aplikace na obrazovce uvidíte, jak Vaší Samsung Smart TV přihlásit.

Komentáre už nie sú povolené.