HBO spúšťa priamy online predaj HBO GO

Okrem už dostupných filmových kanálov a služieb HBO v strednej Európe bude obsah HBO GO teraz ponúkaný zákazníkom na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku a Rumunsku napriamo. Táto exkluzívna online platforma obsahuje všetky pôvodné seriály, filmy a dokumenty HBO, lokálnu produkciu HBO Europe, veľký výber najlepších filmov a seriálov od ďalších poskytovateľov plateného obsahu a tiež populárne filmy a programy pre deti.

Od dnešného dňa – 13. novembra, je pre zákazníkov spomenutých štyroch krajín (Slovensko, Česká republika, Maďarsko a Rumunsko) dostupná prostredníctvom internetu SVoD služba HBO GO priamo na báze mesačného predplatného. Ďalšie krajiny regiónu budú nasledovať nový obchodný model a priamy predaj bude spustený v nadchádzajúcich týždňoch.

HBO GO umožňuje predplatiteľom prístup ku všetkým sériám populárnych a kritikmi oceňovaných pôvodných seriálov HBO ako Hra o tróny, Westworld alebo Silicon Valley. Nechýbajú klasické seriálové hity ako Sex v meste, Sopránovci a The Wire – Špina Baltimoru. Zákazníci budú mať tiež možnosť pozrieť si lokálne tituly HBO Europe, a to vrátane kompletných sérií ocenených seriálov ako Horiaci ker, Pustina, Mamon a novú sériu Až po uši. V ponuke je aj veľký výber oceňovaných dokumentárnych filmov.

HBO GO v televíznej premiére uvedie množstvo nových úspešných filmov ako Kráska a zviera, T2 Trainspotting, Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu, Ghost in the Shell, ktoré sú súčasťou rozsiahleho katalógu filmov, ďalej viac ako 450 epizód obsahu pre deti a špičkové seriály ďalších štúdií a spoločností ako Príbeh služobníčky, Babylon Berlin, Miliardy, Twin Peaks (2017) a Luther. Do ponuky navyše každý týždeň pribúdajú nové tituly. Tie sú vo veľkej miere uvádzané súbežne s premiérou v USA.

Prístup k HBO GO prostredníctvom obchodných partnerov je v strednej Európe veľmi úspešný. Našim cieľom je rozšíriť seriálovým fanúšikom možnosti ako sledovať prémiový obsah HBO. Spustenie predaja HBO GO napriamo zákazníkom v strednej Európe je pre nás prirodzeným krokom po úspešnom štarte streamingových služieb HBO v Španielsku, Švédsku, Dánsku, Nórsku a Fínsku,“ povedal Hervé Payan, CEO HBO Europe.

Nová verzia HBO GO je dostupná na počítačoch, smartphonoch, tabletoch, Samsung Smart TV, PlayStation 3 a 4, Apple TV a cez zariadenie Chromecast. Každý priamy predplatiteľ HBO GO si môže pridať až päť zariadení a používať dva súčasné streamy naraz. Všetci noví predplatitelia budú môcť HBO GO používať prvý mesiac zadarmo. Potom bude stáť 6,99 € mesačne. Platba predplatného prebieha prostredníctvom platobnej karty poskytnutej počas registrácie.

V krajinách strednej Európy, kde je HBO dostupné, bude HBO GO zákazníkom aj naďalej ponúkané aj prostredníctvom operátorov, a to ako súčasť televíznych alebo internetových balíčkov.

Moho by Vás ešte zaujímať

Komentáre

 • Aktivoval som si to, je tam jeden mesiac promo, problem mam ale s prihlásením v Smart tv samsung, 4r TV, Aplikacia tam je, ale pyta tzv. PIN TV a ten mi pri registracii cez PC mi žiaden PIN nevygenerovalo, cez mobil, chromecast ide, ale v tv mi to neide, neidem cez žiadneho operatora, využívam novinku vcerajsku, bohužiaľ neide mi to. Ak mozte poradte

  Odpovedať
 • Ja mam tiez samsung – tiez mi neda pin kod v nastaveniach. Mam tam dve zariadenia, ale bez pinu – telefony. Tiez nejdem cez operátora.

  Odpovedať
 • Potom tam majú asi chybu. Samostatné predplatné nemám ako overiť. Napíšte do HBO na: podpora@hbogo.sk

  Odpovedať
 • Odpoved zo zákazníckeho servisu:
  „Bohužiaľ momentalne mame technicky problem s TV pinom. Problem je taky, že naši predplatitelia nevidia svoj TV pin v nastaveniach učtu. Na tomto probleme už pracuje naša technicka podpora, dufame že sa tento problem vyrieši čím skor. “

  Ale kedy to opravia….

  Odpovedať

Pridaj komentár

Komentáre nesúvisiace s článkom, obsahujúce urážky, odkazy, nadávky či politické príspevky budú zmazané. Meno a email sú povinné údaje.