Reklama

HBO počas víkendu pre všetkých zákazníkov Magio TV, Magio Sat a DIGI TV

Všetci zákazníci platforiem Magio TV, Magio Sat, ako aj DIGI TV, budú môcť sledovať počas tohto víkendu prémiový filmový kanál HBO HD. Voľné vysielanie bude dostupné predplatiteľom, od soboty 11. do pondelka 13. novembra do 6:00 hod., pri príležitosti uvedenia druhej sezóny seriálu Až po uši od režiséra Jana Hřebejka.
Pokračovanie nižšie:


Počas voľného víkendu zaradilo HBO do vysielania filmy ako Prípad Sloane, Čierny motýľ, Julieta či dokument Mečiar. Okrem toho si budú môcť diváci pozrieť aj kompletnú prvú sezónu seriálu Až po uši. Premiéra najnovšej druhej sezóny bude v nedeľu 12. novembra o 20:00.

Až po uši sa vracia na obrazovky po troch rokoch. Tvorcovia sľubujú ešte zamotanejšie citové prepletance, romantiku, a chýbať nebude ani humor. V hlavných úlohách sa predstaví Anna Geislerová, Jiří Havelka, Jitka Čvančarová, Hynek Čermák a Jana Kolesárová.

Pre sledovanie voľného vysielania HBO odporúčame zákazníkom Magio TV reštartovať Magio box. Užívatelia satelitnej služby Magio Sat nájdu program HBO HD na pozícii číslo 33, v programovom rastri satelitnej DIGI TV sa nachádza na predvoľbe číslo 50.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. MagioTV-voľne ide len HBO HD+HBO SD.Pre sprístupnenie je nutný reštart STB.

Komentáre už nie sú povolené.