Reklama

Vyšla nová verzia aplikácie Magio GO pre Android, prináša viacero noviniek

Telekom vydal tento týždeň novú verziu aplikácie Magio GO, ktorá prináša viaceré novinky. Najvýraznejšou zmenou je zjednodušenie ovládania cez gestá, používateľ si tak pohybom prsta zmení hlasitosť, jas, alebo sa posunie v rámci programu počas jeho sledovania. Ďalšími veľkými zmenami sú zjednodušený pohyb v archíve a prehľadnejší TV program.
Pokračovanie nižšie:


Všetky uvedené novinky sú aktuálne dostupné pre používateľov zariadení s operačným systémom Android, operátor ale údajne pracuje aj na novej aktualizácii pre iOS, ktorý využívajú mobilné zariadenia od Apple. Kedy bude ale nová verzia dostupná aj pre smarfóny a tablety od Apple, nie je aktuálne známe.

Kompletný sumár noviniek v aplikácii:
– Jednoduché ovládanie gestami, pohybom prsta zmeníte hlasitosť alebo jas počas sledovania
– Vylepšený proces objednávky a registrácie
– Prehľadnejší TV program s možnosťou rýchleho presunu v rámci dňa
– Rýchly prístup k 7-dňovému archívu s výberom konkrétneho dňa
– Upútavky na zaujímavé programy
– Lepšie a jednoduchšie nastavovanie obľúbených kanálov
– Množstvo drobných grafických aj funkčných vylepšení

TIP: Magio Go TV box – prenosný se-top-box od Telekomu

Súčasťou Magio GO je aktuálne 50 televíznych kanálov (z toho 5 v HD kvalite), ktoré si môže predplatiť ktokoľvek. K dispozícii sú dva programové balíčky – Magio GO za 3,99 € a rozšírený Magio GO Premium za 5,99 € mesačne. Zákazníci Magio TV a Magio Sat môžu službu využívať bezplatne.

Programy cez Magio GO je možné sledovať nielen na smartfónoch, tabletoch či PC, ale aj na špeciálnom Magio Go TV boxe, ktorý je možné pripojiť cez HDMI kábel k televízoru.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Aj v DIGI GO Pribudli novinky
    -Všetky LIVE Prenosy UEFA Champions League na DIGI GO UCL Špeciálných kanáloch ktoré okrem DIGI Sport kanáloch vysielajú LIVE Zápasy

    -Ponuku Doplní kanál GOLF Channel

    -Zmena Grafiky a Dizajnu aplikacie DIGI GO

  2. Peter Macko ten Eurosport kedy bude DIGI GO ? ake budu novinky satelite?

    1. #marian-Eurosporty nateraz nebudú v DIGI GO budú možno až na budúci rok a čo sa týka Noviniek na Satelite tak mal pribudnúť Film+ no nestalo sa 1.10 ale bude možno čoskoro

Komentáre už nie sú povolené.