Reklama

Film+ od dnes v DIGI TV, Magio TV a Magio Sat

V utorok do ponuky digitálnej televízie Magio, satelitnej služby Magio Sat, ako aj DIGI TV, pribudol filmový kanál Film+ v štandardnom rozlíšení (SD/MPEG-4).

Telekom ako aj DIGI zaradili nový program do vyšších balíčkov. Predplatiteľom Magio TV je k dispozícii od balíka XL, užívateľom satelitnej služby od varianty L. DIGI TV zaradila stanicu do balíka Maxi.
Pokračovanie nižšie:


Súčasne so zaradením programu Film+ bol od dnešného dňa z programového rastra Magio Sat a DIGI TV vyradený kanál CBS Drama, ktorý sa postupne vytratí zo slovenského a českého trhu. Okrem toho došlo v rastroch oboch platforiem aj k premenovaniu programovej pozície Viva Hungary na Comedy Central Family. Podrobnosti o Comedy Central Family sme už priniesli v tejto správe.

Film+ nájdu zákazníci satelitných služieb na doterajšej programovej pozícii po CBS Drama. V Magio Sat na predvoľbe číslo 46, v DIGI TV na 78.

Užívatelia CAM modulov od DIGI TV si môžu Film+ naladiť podľa nižšie uvedených parametrov. Vzhľadom k tomu, že ide o satelitnú kapacitu UPC DTH je potrebné si naladiť predvoľbu s názvom Film+ (SVT).

Technické parametre pre príjem Film + :
Družica: Thor 5/6/7 a Intelsat 10-02 (0.8°W)
Frekvencia: 11804 MHz
Polarizácia: V
FEC: 7/8
SR: 28000
Norma: DVB-S
Modulácia: QPSK
Názov: Film +
Provider: UPC Direct
Video formát: MPEG2
Kódovanie: 1882 (Nagravision),0B1C (Conax)

PIDy:
Video PID: 0101
Audio PID: 0111
Audio stopy: 111 cze (Mpeg)
PCR PID: 0101
PMT PID: 0950
TSID: 0703
ONID: 1536
SID: 30318
TXT: N/A
HbbTV: N/A
DVB a TXT titulky: N/A

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. V IPTV – balicek XL pribudli aj TV1000 Russkoe kino, Mooz Dance HD a Euronews.

 2. Zmýšlanie telekomákov postráda dosť často logiku.
  Je mi jasné, že sú rôzne tlaky alebo úplatky kto, čo a za akých podmienok má pridať.
  Za skoro 10 ročnú zmluvu na Mágio ma nikto nekontaktoval (asi nikoho), ako som (sme) spokojný s ich službami (bežná vec v zahraničí), čo by som zmenil, aké zmeny by sa mi páčili, aké programy preferujem, ktoré by som pridal atď.
  Oni zrazu, navalia do rastra TONU balastu, väčšinou v SD 🙂 (21.storočie)
  Už roky, sa pýtam telekomákov, kedy zrušia tie SDčka, keď už majú aj HD verziu..neviem pre koho to držia.. tých pár kusov CRT tv čo je v obehu, si nezaslúži také mrhanie €€€ a aby kvôli tomu bol raster zasraný balastom!

  1. Prave pri IPTV to logiku ma. Ak si na metalike, tak mas sucasne povoleny maximalne jeden HD a jeden SD stream. Takze tie SD stanice maju svoje opodstatnenie, pretoze ak sledujes HD stanicu tak zaroven mozes nahravat uz iba SD. A to nehovorim ak mas dva STB. Ak by neboli stanice aj v SD tak ten druhy box ti je nanic.

  2. ..ale takto sa pokrok nerobí 🙂 to ako keby sme ešte stále používali drevené koleso namiesto pneumatík. To že telekomáci nie su schopní si obmeniť koncové stupne u zákazníka, je len ich biznis, a nemôžu sa vyhovárať na niekoho iného. Proste im to len vyhovuje, a potom trepú bludy o opodstatnenosti SD programov.

   Ja mám na IPTV 2 stb, občas sa stane, že nemôžem nahrávať viac HD aj pozerať, ale dnes keď sa všetko dookola recykluje pardon reprízuje, je veľa možností si daný program nahrať/pozrieť inokedy, toť môj názor.

Komentáre už nie sú povolené.