Reklama

Do Magio TV pribudol nový ruský filmový kanál

Telekom rozšíril potichu ponuku svojej digitálnej televízie Magio o dva nové programy. Predplatitelia najvyššieho variantu XL získali prístup k novému ruskému filmovému programu TV1000 Russkoe Kino a spravodajskej stanici Euronews. Novinky si všimol jeden z našich čitateľov. Okrem toho do balíčka pribudol v utorok už aj vopred avizovaný filmový kanál Film+.
Pokračovanie nižšie:


TV1000 Russkoe Kino je televízny kanál, ktorý prináša divákom ruské filmy. Program oficiálne odštartoval svoje vysielanie v roku 2005. Postupne sa jeho dostupnosť rozširovala, aktuálne je dostupný nielen v Rusku, ale aj na Ukrajine či dokonca v USA. V Spojených štátoch ho má v ponuke satelitný operátor DISH Network.

Všetky vyššie uvedené novinky sú už dostupné predplatiteľom Magio TV. Pokiaľ by sa ešte programy vo vašom Magio boxe nezobrazovali, odporúčame reštartovať box.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Akoze rozsiril potichu? Ved to avizovali mesiac a rozsirenie sa posunulo len pre technicke problemy o par dni. A avizovali to aj cez niektore webstranky a svoje forum… takze potichu to urcite nebolo.

 2. Dnes na mňa pri návšteve webu telekomu, vyskočil nejaký dôležito tváriaci sa dotazník..
  Tak som vyplnil všetky stupídne položky (otázky), a nakoniec perla, napíšte, čo by ste chceli vylepšiť, tak som prihodil cca 4 vety a nasledovala posledná otázka: „prajete si byť kontaktovaný s odpovedou od telekomu?“
  Á N O
  zadajte email, alebo telefón: (dal som email)
  zakliknite nie nechcem byť kontaktovaný 😛
  neodlikol som
  Dokončiť dotazník..
  nedá sa, neodklikli ste 😛 😛
  Takže ak som chcel dokončiť dotazník, musel som zvoliť nechcem odpoveď aj keď ju v skutočnosti CH C E M 😛

  Takže važení telekomáci, len tak ďalej

Komentáre už nie sú povolené.