Reklama

Viasat Nature do konca septembra voľne v DVB-T

Od 21. do 30 septembra bude možné prijímať cez anténu voľne dokumentárny kanál Viasat Nature, ktorý je štandardne kódovaný systémami Irdeto a súčasťou platformy Plustelka.

V rámci ochutnávky bude vysielať Viasat Nature nekódovane a to ako v druhom, tak aj vo štvrtom celoplošnom multiplexe. V druhom multiplexe bude program iba dočasne a to na špeciálnej pozícii Viasat Nature Promo (bývalá pozícia infokanálu). Od 1. októbra zostane opäť zakódovaný a prístup k programu budú mať iba predplatitelia Plustelky.
Pokračovanie nižšie:


Viasat Nature je poslednou septembrovou ochutnávkou v terestriálnom vysielaní. Počas tohto mesiaca už mohli diváci sledovať Viasat History, ako aj Viasat Explore, a to vždy po dobu desiatich dní.

Viasat Nature ponúkne počas ochutnávky pre divákov niekoľko zaujímavých dokumentov. Spomenúť môžeme aspoň seriáli Napadnutí zvieratami, Najlepší priateľ psa, 72 najroztomilejších zvierat či Stretnutie s divokými zvieratami.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. Stavím sa o pajdu, že od 1.10. už towercome v ochutnávkach nebude pokračovať. A bude zas len infokanál.

 2. Podľa mňa to pôjde. Už vedia, ako na to. Samozrejme nie bez prestania, to by sa im dlhodobo nevyplatilo. S mierou. Ale pôjde.

 3. V MUXe 2 sú všetky Viasaty 3 sekundy pred DVB-T2 MUX 4.

 4. Zas napr. JOJ-ka v SD v MUX 2 je napred 3 sekundy pred JOJ HD v MUXe 4 (DVB-T2).

  1. Preto v DVB-T2 mešká signál lebo je náročnejší na spracovanie oproti DVB-T a analógu. Detto pri FM a DAB+. Analóg je stále prvý, DVB-T druhé, DVB-T2 tretie…

  2. To je pravda, že DVB-T2 signál podstupuje veľmi komplexné a výpočtovo náročné spracovanie (najmä tvorba HDPC a BCH kódov), ale pri výkone dnešného HW a najmä použití ASIC chipov sú 3 sekundy predsa len príliš veľa… Asi v tom bude ešte aj niečo iné.

 5. Divaci vobec nič nepozerajte nerobteim radost abi mali kon kurekciu nek si pozeraju sami tote reklamy

 6. Re:Lucas
  Na všetkých kanáloch sú nie rklamy.Treba pozerať také kde je málo reklám a upútaviek.

  1. už sa mi stalo, že sa nedali preskočiť … konkréte nejaký motomagazín, zaujímala ma len recenzia na auto v poslednom príspevku, tak som tam preklikol … a ono mi to pustilo najsôr všetky preskočené reklamy a až potom to na čo som klikol

Komentáre už nie sú povolené.