Reklama

Viasat History Promo v DVB-T, na pozícii Infokanálu

V druhom celoplošnom terestriálnom multiplexe sa dnes objavilo voľné vysielanie dokumentárneho programu Viasat History. Stanica nahradila doterajší Infokanál spoločnosti Towercom, ktorý v súčasnosti už nie je v DVB-T dostupný. Zdá sa, že operátor sa rozhodol využiť dočasne pozíciu Infokanálu pre potreby ochutnávok a nalákať tak záujemcov na svoju terestriálnu platformu Plustelka.
Pokračovanie nižšie:


Prístup k promo vysielaniu Viasat History majú teraz všetci diváci, ktorí prijímajú programy cez anténu. Navyše je kanál šírený ešte aj v staršom kompresnom formáte MPEG-2. Treba však spomenúť, že voľne vysiela stanica aj vo štvrtom multiplexe.

Pripomeňme, že Towercom v spolupráci s Viasatom plánuje postupne počas septembra sprístupniť programy Viasat History, Viasat Explore a Viasat Nature. Ako prvý je šírený voľne Viasat History a to od 1. do 10. septembra 2017. Po tomto termíne zostane opäť zakódovaný a k dispozícii iba predplatiteľom platformy Plustelka. Štandardne je kanál súčasťou štvrtého celoplošného multiplexu, ktorý už vysiela v štandarde DVB-T2.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. No veľmi skoro prišli nato, že v MUX 4 tá ochutnávka nebola pre nikoho… Dobré ráno stará mama…

  1. No, ale aspoň reagujú na pripomienky od ľudí. Písal som im, aby presne toto spravili a zrejme som nebol jediný. Takže aj keď s meškaním, ale predsa. Dávam im za to plus.

  2. Podla mna zbytocnost, ale ked uz tak by som tam dal aspon info o promo vysielani a dalsich podrobnostiach niekde na spodok obrazovky. Mne sa sa skor pacilo keby konecne aktivovali LCN nech netreba usporaduvat programy.

 2. Towercom pomaličky sa zobúdza,Infokanál by mal slúžiť ako promo plateným kanálom stále,kým nemajú pokrytí 4 mux na 100 % niečo podobné ako má skylink ochutnávku.

 3. Ponúkajú službu,ktorá sa nedá naladiť….kde-minimálne horná Nitra.atď-škoda,že neuvažujú logicky.V Prievidzi pred Tescom je reklama na Plustelku-ja už neviem či robia z ľudí idiotov alebo čo…

 4. Jak jsemel kabelovku ume doma
  Teš delali akce šedam dali promo kanál
  Še vihodolý nejaki program to bila kabelovka
  Anologova třeba vihodilý TVP 2 program
  Bila akce natem program třeba celý měsic

 5. Síce pekné že dali promo na Plustelku ale nenapadne ich , že na väčšine miesť nemajú pokrytie 4 respektívne 1 muxom ? ani vo VK ho nemajú , takže podľa mňa zbytočné lákať ľudí na PLUSTLKU keď nemá 100 % pokrytie .

Komentáre už nie sú povolené.