Reklama

Magio TV: Travel Channel už v HD kvalite

Telekom zaradil do Magio TV ďalší program vo vysokom rozlíšení. Len pred pár dňami nahradil doterajšiu SD verziu stanice Travel Channel za HD. Predplatitelia tak môžu sledovať populárny dokumentárny kanál už vo vysokom rozlíšení. Stanica je aj po tejto zmene súčasťou programového balíka Dokumentárny.
Pokračovanie nižšie:


Travel Channel HD sa programom nelíši od verzie v štandardnom rozlíšení. Divákom ponúka objektívny, prehľadný a moderný pohľad na cestovanie a skúsenosti cestovateľov. Program ich zavedie do všetkých kútov našej planéty, za dobrodružnými zážitkami aj luxusom, predstaví to najlepšie z gastronómie, životného štýlu a cestovateľskej vášne.

Zmena v prípade Travel Channel sa zatiaľ netýka ostatných služieb operátora. Predplatitelia Magio Sat, ako aj mobilnej služby Magio GO, majú prístup k programu stále iba v SD kvalite.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

  1. Museli sme síce čakať dlhšie, ale za mňa palec hore za Travel Channel HD telekomáci 🙂 mne už len chýba AMC HD z toho čo reálne pozerám.

    1. ..ale v podstate som zabudol, že telekomáci by mali čím skôr pridať Prima Zoom HD a tú sd mazanicu odstrániť z rastra.

  2. Super, za toto sa teším. Prial som si tento program v HD, takže veľká spokojnosť 🙂 Dávam ďalší tip na HD program, ktorý je už pár rokov dostupný na našom trhu – Fine Living 🙂

Komentáre už nie sú povolené.