Reklama

Cartoon Network už vysiela v českom jazyku

Platený detský kanál Cartoon Network vysiela oficiálne od stredy 20. septembra v českom jazyku. Podľa prevádzkovateľa je aktuálne lokalizovaných približne 80% programov, postupne sa má ale toto číslo zvyšovať. V súčasnom programe nájdeme nielen nové, ale aj staré známe tituly ako Dexter’s Laboratory či Scooby-Doo. Navyše lokalizované nie sú len rozprávky, ale aj upútavky.
Pokračovanie nižšie:


Popri českej lokalizácii prešiel Cartoon Network konečne už zo staršieho vysielacieho formátu 4:3 na širokouhlý 16:9, ako aj spustil novú webovú stránku v českom jazyku.

Cartoon Network je v ponukách u vybraných operátorov. Poväčšine sa však nachádza vo vyšších programových balíčkoch. Zo satelitných služieb je dostupný v Magio Sat, DIGI TV, DIGI TV CZ a freeSAT.

Po spustení českej lokalizácie je viac ako pravdepodobné, že sa stanica objaví aj u operátorov, ktorí stanicu doteraz v ponuke nemali. Krátko pred spustením tak urobili platformy Magio Sat a DIGI TV. Satelitný operátor Skylink zatiaľ Cartoon Network v ponuke nemá, či ho zaradí, nie je známe, vzhľadom na to, že pripravované novinky nechce komentovať.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentár

Komentáre už nie sú povolené.