Reklama

Markíza odvysiela Rybárikovej súboj o finále Wimbledonu

Slovenský ženský tenis má na svojom konte historický úspech v rámci najslávnejšieho tenisového turnaja na svete – Wimbledonu. V životnej forme hrajúca Magdaléna Rybáriková ako vôbec prvá slovenská tenistka senzačne postúpila do semifinále dvojhry žien, keď vo štvrťfinále hladko porazila Američanku CoCo Vandewegheovú 6:3 a 6:3. Už teraz sa tak zaradila medzi štvoricu najlepších hráčok aktuálneho ročníka najstaršieho tenisového Grand Slamu.
Pokračovanie nižšie:


Televízia Markíza sa rozhodla zareagovať na túto jedinečnú športovú udalosť, semifinálový duel dvojhry žien preto odvysiela vo štvrtok, 13. júla 2017, v mimoriadnom priamom prenose so začiatkom o 14:00. Komentátorom ostro sledovaného zápasu bude Daniel Očenáš.

Rybárikovej súperkou v súboji o sobotné finále bude turnajová štrnástka, Španielka Garbiñe Muguruzová Blancová, s ktorou má vyrovnanú bilanciu 2:2. Na trávnatom povrchu ju však v roku 2015 v Birminghame zdolala hladko v dvoch setoch.

História najprestížnejšieho tenisového šampionátu na svete sa začala písať v roku 1877, dodnes sa koná v All England Clube v londýnskej štvrti Wimbledon. Ako jediný zo štvorice grandslamových tenisových turnajov sa hrá na trávnatom povrchu.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. A pre koho to vysielajú, keď zobrali vlastným divákom prístup k vysielaniu DVB-T ? ! ?keď ich odstrihli z antény…

 2. To je síce pekné od Markízy-ale 4.mux v ktorom vysiela má stále bez zmeny špatné pokrytie…teraz Vám síce vypisujú,že Markíza opäť na anténe a kadejaké akcie predplatného-ale nemám si čo naladiť a predplatiť.

  1. Držím palce Rybárikovej-prečo Cibulková v dôležitých okamihoch zlyháva.

  1. Skôr Markíza spala. Veď práva na Wimbledon má kúpené CME majiteľ Markízy a Novy.
   Vysielali to doteraz iba na Nova sport.

  2. Pod CME-Nova/Markíza-samozrejme patrí aj Nova sport1+2,ktoré majú práva aj pre Slovensko.

  3. Len aby to vypasené mastibrucho Sputnik neurobilo z RedTVS ošipáreň…

  4. STV nespí len má obmedzený rozpočet peňazí a CME ponúkla viac ako STV

  5. Čo takého ponúka CME,keby chcelo celá Markíza už krachnúť !

Komentáre už nie sú povolené.