Reklama

Markíza odvysiela Rybárikovej súboj o finále Wimbledonu

Slovenský ženský tenis má na svojom konte historický úspech v rámci najslávnejšieho tenisového turnaja na svete – Wimbledonu. V životnej forme hrajúca Magdaléna Rybáriková ako vôbec prvá slovenská tenistka senzačne postúpila do semifinále dvojhry žien, keď vo štvrťfinále hladko porazila Američanku CoCo Vandewegheovú 6:3 a 6:3. Už teraz sa tak zaradila medzi štvoricu najlepších hráčok aktuálneho ročníka najstaršieho tenisového Grand Slamu.

Televízia Markíza sa rozhodla zareagovať na túto jedinečnú športovú udalosť, semifinálový duel dvojhry žien preto odvysiela vo štvrtok, 13. júla 2017, v mimoriadnom priamom prenose so začiatkom o 14:00. Komentátorom ostro sledovaného zápasu bude Daniel Očenáš.

Rybárikovej súperkou v súboji o sobotné finále bude turnajová štrnástka, Španielka Garbiñe Muguruzová Blancová, s ktorou má vyrovnanú bilanciu 2:2. Na trávnatom povrchu ju však v roku 2015 v Birminghame zdolala hladko v dvoch setoch.

História najprestížnejšieho tenisového šampionátu na svete sa začala písať v roku 1877, dodnes sa koná v All England Clube v londýnskej štvrti Wimbledon. Ako jediný zo štvorice grandslamových tenisových turnajov sa hrá na trávnatom povrchu.

Mohlo by vás ešte zaujímať

Komentáre

 1. A pre koho to vysielajú, keď zobrali vlastným divákom prístup k vysielaniu DVB-T ? ! ?keď ich odstrihli z antény…

 2. To je síce pekné od Markízy-ale 4.mux v ktorom vysiela má stále bez zmeny špatné pokrytie…teraz Vám síce vypisujú,že Markíza opäť na anténe a kadejaké akcie predplatného-ale nemám si čo naladiť a predplatiť.

  1. Držím palce Rybárikovej-prečo Cibulková v dôležitých okamihoch zlyháva.

  1. Skôr Markíza spala. Veď práva na Wimbledon má kúpené CME majiteľ Markízy a Novy.
   Vysielali to doteraz iba na Nova sport.

  2. Pod CME-Nova/Markíza-samozrejme patrí aj Nova sport1+2,ktoré majú práva aj pre Slovensko.

  3. Len aby to vypasené mastibrucho Sputnik neurobilo z RedTVS ošipáreň…

  4. STV nespí len má obmedzený rozpočet peňazí a CME ponúkla viac ako STV

  5. Čo takého ponúka CME,keby chcelo celá Markíza už krachnúť !

Komentáre už nie sú povolené.